Jamon Gordon Resmen Anadolu Efes'te - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jamon Gordon Resmen Anadolu Efes'te

Cevap: Jamon Gordon Anadolu Efes'te

Mahmuti sene boyunca Gordon'un sözleşmesini uzatılmasını istedi yönetimden, yönetim uzatmadı şimdi Mahmuti aldı ve suçlu Mahmuti oldu hassikume lan!

gordon'la neden sözleşme yapılmadı çok merak ediyorum geçen sezon bizi tek başına ayakta tutan adamlardan biriydi bi nevi basketbolun melo'suydu..

Niye ?gittiği yerde başarılı olmak istemesi suçmu

150 bin euro maliyetle Gordon gibi adamı alıyorsun

Başka adam yok mu alacak? Benim şu anda yaşadığım his kazık yeme hissi. Tamam kendisine göre bizim yönetim ona kazık atmış olabilir ama taraftarın en çok sevdiği adamı alıp götürmesi hoş değil.

Bu arada bazılarınızı anlayamıyorum. Galatasaraylı mısınız Mahmutisporlu mu?

Yönetimin hocaya yaptığı ayıp değil,Gordon"un transfer edilmesi ayıp oluyor öyle mi?

Ah keske kalsaydı. En sevdiğim oyuncuydu.

Ama olsun, Gordon'a basarılar dilerim.

Biz başarılı olacağımızdan şüphem yok. Bu sene basket volleyball futbol vs vs hep zirveye oynayacağız.

Sent from my iPhone using Tapatalk

friends of mahmuti yine toz kondurmamis

herif obv. sozlesmedeki maddeyi exploit etmis. prof bir hareket degil.

Başka adam yok mu alacak? Benim şu anda yaşadığım his kazık yeme hissi. Tamam kendisine göre bizim yönetim ona kazık atmış olabilir ama taraftarın en çok sevdiği adamı alıp götürmesi hoş değil.

Güzel demogoji yapıyorsun tebrikler

150 bin euroya taş gibi adam alıyorsun ,o kalibrede adam için en az 7 8 mislini ödemen gerek

Adam kendince mantıklı bi iş yapmış ,bizim işimze gelmedi o ayrı

Mahmutisporlulukla ne alakası var

He he tabi...Seni kovmaktan beter edicekler,medyaya hakkında yalan haber yaptırıp itibarını zedeliyecekler,2 yıllık emeğini hiçe sayıp kıçına tekmeyi basıcaklar vs...O ne yapıcak yeni gittiği,parasını ödeyen kulübü değil de kendisine bunları yapan kulübü mü düşünücek? Galatasaraylı mısınız,Mahmutisporlu musunuz diye sorucağına,adalet,onur,hak,hukuk Galatasaray mevzu olunca hiçe mi sayılıcak diye sor kendine.

mahmuti issiz ve ac mi kaldi anlamadim

sozlesmesi bitmis yenilenmedi, adama afrikali cocuk muamelesi yapmaniza gerek yok herifin keyfi yerinde

Tek tek cevap veremicem. Siz seneye Efes'i destekleyin ne diyim. Çok başarılı olurlar inş.

Üst Alt