Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Japonya 1-0 Kamerun | 14 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Japonya 0 - 0 Kamerun | 14 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

fantazi futbolda kameniye 0 puan alcam allahtan yedeği daha iyi Julio Cesar bu gece hemen değiştiricem :D

Cevap: Japonya - Kamerun | 14 Haziran | 17.00 | TRT 1

Italyada oynayan forvetleri var morimoto mu ne

daha genc ve bayagi iyi oynamiyor herhalde.

Takayuki Morimoto.Çok hızlı bir oyuncu.Ayrıca genç yaşına rağmen çok da kuvvetli.Bu maçta iyi işler bekliyordum kendisinden ama ilk 11de yok.İlk yarı berabere ya da Japonya'nın üstünlüğü ile biterse kontra atak için kullanılabilir.Çok da etkili olur.

Takayuki Morimoto.Çok hızlı bir oyuncu.Ayrıca genç yaşına rağmen çok da kuvvetli.Bu maçta iyi işler bekliyordum kendisinden ama ilk 11de yok.İlk yarı berabere ya da Japonya'nın üstünlüğü ile biterse kontra atak için kullanılabilir.Çok da etkili olur.

Evet oyle biri. Genoa da oynuyor herhalde. 21yasinda bonservisini bilmiyorum ama mukemmel bir yedek olur.

Evet oyle biri. Genoa da oynuyor herhalde. 21yasinda bonservisini bilmiyorum ama mukemmel bir yedek olur.

Genoa değil renkdaş,Catania'da forma giyiyor.Bonservisini bize vermezler,o oyuncudan gelecek adına çok şey bekliyorlar ama alınmak istenirse 5'e falan alınır.Ama bizim öncelikli sorunumuz malesef orta saha.

Cevap: Japonya 0-0 Kamerun | 14 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

kamerunun bir macida zevksiz gecerse bidahada seyretmem DK falan:)

Cevap: Japonya 0-0 Kamerun | 14 Haziran | İlk Yarı | TRT 1

Yalnız zenci severler hayal kırıklığına uğramış olabilir. Kamerun'un zencileri çok güçlü ayı zenci kıvamından çok, daha ince ama daha atletik, biraz daha hızlı ve biraz daha teknik cinsten.

Üst Alt