Japonya, Halilhodzic ile Yollarını Ayırdı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Japonya, Halilhodzic ile Yollarını Ayırdı!

2310164-48102050-2560-1440.jpg

Japonya Milli Futbol Takımı'nda Halilhodzic'ten boşalan teknik direktörlük görevine Nishino getirildi.

Japonya Milli Futbol Takımı, Bosna Hersekli teknik adam Vahid Halilhodzic'in görevine son verdi.

Japonya Futbol Federasyonu Başkanı Kozo Tashima, Halilhodzic ile iletişim problemi yaşadıkları ve Bosna Hersekli çalıştırıcının oyuncularla arasındaki güveni kaybettiği için yolları ayırma kararı alındığını bildirdi.

Rusya'da düzenlenecek 2018 Dünya Kupası'na iki ay kala Halilodzic'in görevine son veren Japonya'da teknik direktörlük görevine eski milli futbolcu Akira Nishino getirildi.

Japonya, Dünya Kupası'nda Polonya, Kolombiya ve Senegal ile H Grubu'nda yer alıyor.

2015'te Japonya'nın başına geçen 65 yaşındaki teknik adam, Trabzonspor'da da görev yapmıştı.

Eurosport

AddTrack

Yanlış karar ben kendisini cezayirde de iki kere trabzonda da bosnada da psgde de çok beğenmiştim. Efsane futbolcu ve savaşta çarpışan bir mücahitti aynı zamanda da efsane bir hoca başarılarıyla. O zaman medya adamı yedi ama trabzonlu oyuncular için dediği her şey çıkmadı mı? türk basını hakkında dedikleri?

Selam sana Mücahid Vahid !!!

Yanlış karar ben kendisini cezayirde de iki kere trabzonda da bosnada da psgde de çok beğenmiştim. Efsane futbolcu ve savaşta çarpışan bir mücahitti aynı zamanda da efsane bir hoca başarılarıyla. O zaman medya adamı yedi ama trabzonlu oyuncular için dediği her şey çıkmadı mı? türk basını hakkında dedikleri?

Selam sana Mücahid Vahid !!!

"Halilhodzic ile iletişim problemi yaşadıkları ve Bosna Hersekli çalıştırıcının oyuncularla arasındaki güveni kaybettiği için yolları ayırma kararı alındığını bildirdi. "

Bence doğru karar bu adam biraz psikopat.
Haklı ya da haksız oyunculara taktı mı unutmuyor.

"Halilhodzic ile iletişim problemi yaşadıkları ve Bosna Hersekli çalıştırıcının oyuncularla arasındaki güveni kaybettiği için yolları ayırma kararı alındığını bildirdi. "

Bence doğru karar bu adam biraz psikopat.
Haklı ya da haksız oyunculara taktı mı unutmuyor.
Taktığı oyuncuların hangisi iflah oldu peki üstat? İshak Doğan'ın ki çok konuşulmuştu hatırlıyorsan demişti ki sen kendini futbolcu mu zannediyorsun diye hangi akla hizmet buna milyon eurolar verdiniz demişti misal nerede şimdi? Bir de şöyle düşün üstat cezayirliler genelde disiplinsizdirler doğru değil mi? Vahid Hoca orada efsaneydi ki 2014'te herkesi madara eden 7-1 ile brezilyayı rezil eden almanyayı az daha eliyorlardı, dahası bugün feghouli yıldız olduysa sayesinde ki o da çatlak bir topçu esasında ama adam ahlaklı olduğu için ve iyi de bir topçu olduğu için Vahid hoca gidip sofiane'a kafa atmadı... :) Seviyorum gerçek delikanlıları öyle arası herkesle iyi olan arda gibi toppişler yerine her zaman bu tür samimi psikopatları tercih eder kimin gazilik videosu var böyle üstat? Adamın salonunda sırp sniper kurşun izleri var :)

Üst Alt