Japonya'da Nagatomo & Kagawa Çılgınlığı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spor Toto Süper Lig'in 31. haftasında Galatasaray sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak. Sarı kırmızılılarda forma giyen Yuto Nagatomo ile siyah beyazlılarda oynayan Shinji Kagawa'nın da karşılaşacağı mücadeleye Japonya'da da büyük ilgi olacak. Ankara'nın Japonya Büyükelçisi Akio Miyajima, bu maç için Japonya'dan özel turlar düzenlendiğini açıkladı.

Japonya'nın Ankara Büyükelçisi Akio Miyajima, NTV'ye yaptığı açıklamada derbiyle ilgili şunları söyledi:

"Son derece heyecan verici çok önemli bir maç olacak. Ben şahsen izleyeceğim. Umut ediyorum ki harika bir maç olacak.Birçok Japon da bu maça odaklanmış durumda. Japonya'dan bu maç için özel turların düzenlendiğini biliyorum. Japonya'dan kaç turistin geleceği konusunda elimde resmi rakam yok ama büyük kampanyalar yapıldı bu konuda. Çok fazla Japon'un geleceğinden eminim. Nagatomo ve Kagawa, JApon futbolunun en önemli yıldızlarından. Her iki futbolcumuza ve takımlara da bol şans diliyorum. Japonya'da her iki futbolcunun maçları en az 3 milyon kişi tarafından takip edilecektir."

Nedense hiç ısınamadım ben bu japonlara.
Unide çok japonla tanıştım adamlar muhabbet nedir bilmezler.
Almanca neredeyse hiç yok İngilizce berbat...

Gscimbom mobil

Üniversite zamaninda bende gözlemledim bunu. Adamlar hep kendi aralarinda takiliyordu, dis dünyaya tamamen kapali kendilerini iyice izole ediyorlardi.

Aynisi Cinliler icinde gecerli, aslinda onlar daha beter. Üniversitenin en güzel yanlarindan biri zaten türlü türlü degisik insanlarla tanisma imkanini bulman, bunlar hep kendi aralarinda takilip yamyam gibi oluyorlardi.

O kadar cok cilginlarsa, bize ucuza 1-2 genc milli oyuncusu yollasinlar. Arkasindanda bize sponsorluk yapsin japon kardeslerimiz. 2-3 japon oyuncumuz olursa, artik her macimizi canli verirler japonyada.

Nekadar dertsiz tasasiz bir ulke. Adamlar binlerce kilometre ilerde oynanacak olan bir kiytirik derbi icin tur duzenliyormus :D

Japonyayi tanimasam adamlar issizlikten kafayi siyirmis diyecegim

Japonya saati ile ortalama gece 2de yapilacak bir mac icin adamlar bukadar hazirlik yapiyorsa ben gercekten psikiyatri egitimimi Japonyada surdurmeyi dusunebilirim. Buyuk ihtiyac oldugu kesin

Üst Alt