Jason Denayer: ''Fatih Terim ile çok şey değişti'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer: ''Fatih Terim ile çok şey değişti''

b7d6ef9e459143509140b2e36610f058.jpeg

Galatasaray Futbol Takımı oyuncularından Jason Denayer, takımımızın Antalya’da devam eden ara dönem kampının 2. gününde gerçekleştirilen akşam idmanı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Belçikalı futbolcunun basın mensuplarının sorularına verdiği yanıtlar şu şekildeydi:

“Şu andaki kamp çok iyi geçiyor 2 günde 2 antrenman yaptık. Tekrardan kondisyonumuzu kazanıyoruz. Kendimizi toparlamamız için çok iyi oldu.”

“Henüz geleceğimle ilgili bir görüşme olmadı. Şu an çok erken. Sadece performansımı artıracak çalışmalar yapıyorum.”

“Fatih Terim ile çok şey değişti. Takım içindeki bağların arttığını ve daha fazla keyifli vakit geçirdiğimizi düşünüyorum.”

“Futbolda rekabet her zaman vardır. Takımda da sadece iki defans oyuncusu bulunuyor. Elimizden gelenin en iyisi yapıp formayı kapmaya çalışıyoruz.”

“Puan tablosuna baktığımız zaman Başakşehir, Fenerbahçe ve Beşiktaş rakiplerimiz olarak gözüküyor. Bu takımlar sezon sonuna kadar yarışı zorlayacak.”

GSC Portal

imparatorla da kendini bulamazsan ya bizim ligde seyyah stoper olarak anadoluda gezer durursun yada belçika nın kıytırık bir takımında futbolunu noktalarsın

Hoca değişikliklerinden sonra bu tarz açıklamaları samimiyetsiz buluyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt