Jason Denayer Yeniden Kiralanacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer Yeniden Kiralanacak!

denayer.jpg

Belçika basınında yer alan haberlere göre Galatasaray'ın da gündeminde yer alan Jason Denayer, gelecek sezon bir kez daha kiralanacak.

Bonservisi Manchester City’de bulunan ancak sırasıyla Celtic, Galatasaray ve Sunderland’e kiralanan Jason Denayer gelecek sezon da Manchester City kadrosunda yer almayacak.

Belçika basınında yer alan haberlere göre Manchester City, oyuncusunu biraz daha deneyim kazanması için gelecek sezon da kiralayacak. Haberde Pep Guardiola’nın Denayer’in gelecek sezon da bir Premier Lig ekibine kiralanmasını istediğine yer verilirken; Belçikalı oyuncunun Almanya ve İtalya’dan da teklifler aldığı yazıldı.

Öte yandan geçtiğimiz sezonun başında Galatasaray’a transfer olmak isteyen ancak transfer sezonun son günü adeta havaalanından dönen Denayer’i sarı-kırmızılıların da tekrar kiralamak istediği gelen bilgiler arasında…

Gamaspor

gereksiz
satin alinacaksa belki
ama kiralik topcu istemioz
Denayer'den bagimsiz soyluyorum, satin alacak paramiz yok gibi gozukuyor mecburen 2-3 tane kiralik oyuncu gelecek sezon sonu. Cunku en az 7-8 tane transferin yapilmasi gerekiyor malum kasa da bos oldugu icin Besiktas gibi 2-3 tane kiralik adam almakta bir sakinca yok bana gore.

Denayer'den bagimsiz soyluyorum, satin alacak paramiz yok gibi gozukuyor mecburen 2-3 tane kiralik oyuncu gelecek sezon sonu. Cunku en az 7-8 tane transferin yapilmasi gerekiyor malum kasa da bos oldugu icin Besiktas gibi 2-3 tane kiralik adam almakta bir sakinca yok bana gore.

kiralik alacaksak net adam almaliyiz bu cocuk net degil bir ihtimal birkac seneye net olur
daha tecrubeli bir stoper yegdir

İlla üçlü stoper oynayacak isek

Sağ stoper için gelebilir

Ama yanına 2 stoper daha lazım hani Serdar-Ahmet-Denayer gibi bir stoper hattı izletmeyin bize :mad:

kiralik alacaksak net adam almaliyiz bu cocuk net degil bir ihtimal birkac seneye net olur
daha tecrubeli bir stoper yegdir
Dogru belki satin alma opsiyonu ile kiralayabilirlerse olabilir, zaten Dursun da dedi gecen gun, stoper icin en buyuk hedefleri Vitor Hugo Palmeiras'dan. Onu uzun zamandir takip ediyormusla. Eger onu alirlarsa galiba Denayer'i da istiyorlar gibi geldi bana. Belki Denayer sagbek, stoper tandemi de V. Hugo-Ahmet Calik/Serdar Aziz gibi dusunuyor da olabilirler.(veyahut 3lu defansa) Bakalim artik ben bunlarin yapacaklari transferden hayir gelecegini zannetmiyorum.

Bu oyuncuyla ilgili bilgileri dün gece kendi başlığına yazmıştım zaten. Manchester City bu oyuncuyu tercihen öncelikle Premier ligde başka bir takıma kiralamak istiyormuş, ama İspanya, Almanya, İtalya ve Fransa da olabilirmiş. Haberlere göre bu yaz satmayacaklarmış, güvendikleri bir ligde oynayıp ilerde kendi takımlarında oynamasa bile iyi piyasa yapacak kadar gelişmesini istiyorlar anladığım kadarıyla, veya belki ilerde Courtois gibi olabilir diye düşünüyorlarmış. Premier lig olmazsa İtalya (Milan istemiş geçen yıl) veya La Liga'ya çıkarsa tahminim Girona'ya yollayabilirler (ki Girona çıkacak gibi görünüyor şimdilik).

Dün geçtiğim haberin daha can alıcı kısmı da Nazifoğlu'nun "biz alıyorduk Sunderland'a verdiler" "orda bir aslan var Manchester havaalanında" teranesi.

Denayer'in menajerinin Belçika'nın Sport/Foot Magazine dergisine verdiği röportaja göre Galatasaray'a kiralanması gündemde bile değilmiş, Galatasaray istiyormuş ama Sunderland'a gitmeseymiş Southampton veya Milan'a gidecekmiş, zaten Denayer de geçen yaz kiralık gitmek için Milan veya Southampton'u istiyormuş ama menajerinin söylediğine göre Man City sportif direktörü Txiki Begiristein Denayer'in premier ligde oynamasını tercih etmiş ve Southampton yerine kolay opsiyon olarak Sunderland'ı tercih etmişler (muhtemelen daha zayıf kadrosu olduğu için düzenli oynaması konusunda anlaşmışlardır).

Jason Denayer’s agent: He would have preferred Southampton and AC Milan to Sunderland – City Watch

Yani bunlara göre bu yaz da Türkiye'ye göndereceklerini zannetmiyorum, yazılan çizilene göre sanırım aynı kiralama planında devam edecekler gibi gözüküyor. Nazifoğlu da galiba kendi kendine gelin güvey olmuş.

denayer.jpg

Son düzenleme:
Bu oyuncuyla ilgili bilgileri dün gece kendi başlığına yazmıştım zaten. Manchester City bu oyuncuyu tercihen öncelikle Premier ligde başka bir takıma kiralamak istiyormuş, ama İspanya, Almanya, İtalya ve Fransa da olabilirmiş. Haberlere göre bu yaz satmayacaklarmış, güvendikleri bir ligde oynayıp ilerde kendi takımlarında oynamasa bile iyi piyasa yapacak kadar gelişmesini istiyorlar anladığım kadarıyla, veya belki ilerde Courtois gibi olabilir diye düşünüyorlarmış. Premier lig olmazsa İtalya (Milan istemiş geçen yıl) veya La Liga'ya çıkarsa tahminim Girona'ya yollayabilirler (ki Girona çıkacak gibi görünüyor şimdilik).

Dün geçtiğim haberin daha can alıcı kısmı da Nazifoğlu'nun "biz alıyorduk Sunderland'a verdiler" "orda bir aslan var Manchester havaalanında" teranesi.

Denayer'in menajerinin Belçika'nın Sport/Foot Magazine dergisine verdiği röportaja göre Galatasaray'a kiralanması gündemde bile değilmiş, Galatasaray istiyormuş ama Sunderland'a gitmeseymiş Southampton veya Milan'a gidecekmiş, zaten Denayer de geçen yaz kiralık gitmek için Milan veya Southampton'u istiyormuş ama menajerinin söylediğine göre Man City sportif direktörü Txiki Begiristein Denayer'in premier ligde oynamasını tercih etmiş ve Southampton yerine kolay opsiyon olarak Sunderland'ı tercih etmişler (muhtemelen daha zayıf kadrosu olduğu için düzenli oynaması konusunda anlaşmışlardır).

Jason Denayer’s agent: He would have preferred Southampton and AC Milan to Sunderland – City Watch

Yani bunlara göre bu yaz da Türkiye'ye göndereceklerini zannetmiyorum, yazılan çizilene göre sanırım aynı kiralama planında devam edecekler gibi gözüküyor. Nazifoğlu da galiba kendi kendine gelin güvey olmuş.

denayer.jpg
mehmet sürekli denayeri abartıp duruyorsun yok vermezler etmezler denayerin potansiyeli filan yok celtic 3 mio verse alır şuan

Koca evrende stoper kalmamış gibi Türkiye ligi stoperlerini aldığımız yetmedi, şimdi de yine dönüp dolaşıp Denayer'i kiralıcaz öyle mi? Alt tarafı doğru düzgün 2 tane stoper alacaksınız, kaç senedir bi işi beceremedi öküzler.

Tapa

mehmet sürekli denayeri abartıp duruyorsun yok vermezler etmezler denayerin potansiyeli filan yok celtic 3 mio verse alır şuan

Ozan, boş boş konuşma, Celtic götünü verse alamaz şu anda, satılık diil çünkü. Abarttığım filan da yok, başlık üstüne başlık açıyorsunuz heyecanlanmayın diye yazdım. City'den sürekli haber çıkıyor işte, Galatasaray'a da vermiycekler Celtic'e de vermiycekler. Geçen yaz da söyledim burda takla attın yok vericekler naz yapıyor filan, ne naz yapıcak ulan Sunderland'a gitmese Southam

Belki potansiyel var belki yok, sen bunu anlayamazsın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şaka yapıyor olmalısınız. Denayerin yaşlarında daha iyi oyuncu alabilirmiyiz sizce?

Khacheridi , Denayer adam akıllı bi sağ bi de sol bek Uefayı götürür.

Şaka yapıyor olmalısınız. Denayerin yaşlarında daha iyi oyuncu alabilirmiyiz sizce?

Khacheridi , Denayer adam akıllı bi sağ bi de sol bek Uefayı götürür.

Kaldı ki piyasası eskisi kadar yok , satın alma opsiyonu o kadar uçuk olmayacaktır.

Ya adam havaalanında sabahladı sırf şu dördüncü olması bile belirsiz kadroda yer almak için.

Üst Alt