Jason Denayer'den Galatasaray ve Transfer Sözleri! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jason Denayer'den Galatasaray ve Transfer Sözleri!

Geçen sezon Galatasaray'da forma giyen Manchester City'nin 21 yaşındaki Belçikalı yeteneği Jason Denayer, Pep Guardiola ile ilişkisi ve transfer durumuyla alakalı olarak konuştu.
denayer234232323.jpg

Manchester City'nin 21 yaşındaki genç yeteneği Jason Denayer, kulübün resmi internet sitesine konuştu.

Denayer, Galatasaray'daki kiralık döneminden, Galatasaray taraftarından, Pep Guardiola'dan ve transfer durumundan bahsetti.

İşte Jason Denayer'in sözleri...

"Pep Guardiola çok iyi bir insan. Çok fazla konuşuyor ve çok fazla şey öğretiyor. Oyunculara güven veriyor. Onunla antrenman yapmak çok iyi. Kendi taktikleri var ve oldukça farklı şeyler talep edip bekliyor. Tüm diğer antrenörlerimden daha farklı ve daha yeni taktikleri var. Yeni şeyleri hızlıca öğrenmeye çalışıyorum.

"TRANSFER, GUARDIOLA VE BANA BAĞLI"

"Manchester City'e geri döndüğüm için mutluyum. Neler olacağını asla bilemeyiz. Transfer olup olmama kararı Pep Guardiola ve bana bağlı.

Antrenmanlarda elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Ben üzerime düşeni yapmaya çalışıyorum. Guardiola'nın planları içerisine alması veya almaması tamamen ona bağlı."

"GALATASARAY'DA ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM"

"Galatasaray'da mental olarak çok şey öğrendim. Çünkü, inanılmaz bir baskı ve beklenti içerisindeki bir kulüp. Çoğunluk sağ bekte oynadım ve bu pozisyon benim için yeniydi. Yeni şeyler öğrendim. Artık kendimi öncelikle stoper ve arkasından bek olarak görüyorum."

"GALATASARAY TARAFTARI ZORDU"

"Açık söylemek gerekirse, Galatasaray taraftarları çok dürüst ama çok da zordu. Çünkü, her maçı kazanmamızı bekliyorlardı ve sezon da çok iyi geçmemişti. Premier Lig'de, İngiltere'de taraftarlar her maçı, her kupayı kazanamayacağınızı biliyor ancak Galatasaray taraftarı her maçı kazanmamızı talep ediyordu."

webaslan

Çünkü bizim ligin yapısı gereği böyle olmak zorunda. Burada İngiltere'deki gibi 8-9 takım zirve için mücadele etmiyor. Bizimki İspanya'da Barça, Real ve Atletico gibi ligin seviyesinin üzerinde bir üçlü bulunduran bir lig. O nedenle tabii ki bütün maçlardan galibiyet beklememiz normal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

"Açık söylemek gerekirse, Galatasaray taraftarları çok dürüst ama çok da zordu. Çünkü, her maçı kazanmamızı bekliyorlardı ve sezon da çok iyi geçmemişti. Premier Lig'de, İngiltere'de taraftarlar her maçı, her kupayı kazanamayacağınızı biliyor ancak Galatasaray taraftarı her maçı kazanmamızı talep ediyordu."

Adam ibretlik tespitte bulunmuş.

Galatasaray'ın büyüklüğünü kavrayamamış.

Her maçı kazanmak için oynamayan futbolcu ile işimiz olmaz.

Orta sıra takımında bile olsan her maçı kazanmak için oynayacaksın ki büyük takımlara transfer olasın, hedefin olsun.

Galatasaray'ın büyüklüğünü kavrayamamış.

Her maçı kazanmak için oynamayan futbolcu ile işimiz olmaz.

Orta sıra takımında bile olsan her maçı kazanmak için oynayacaksın ki büyük takımlara transfer olasın, hedefin olsun.
Tamamen sacmalayip popülist konusuyorsun. Cocuk kazanma isteginden ziyade realist olmaya deginmis ki cok dogru.

Bu ülke bir macla 180 derece dönüsler oluyor, bir macla oyuncular asiliyor kesiliyor.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Olum adam var olan durumu söylemiş, yanlış olan bir şey yok ki sözlerinde. Söyledikleri doğru, buna alışamayacağını da söylememiş, sadece ligimizdeki ve taraftardaki mevcut durumu ifade etmiş.

Premier Lig takımlarının güçleri birbirine daha yakın olduğu ve City ligin en iyi takımı olmadığı için her maç kazanmayı beklememek gayet normal, Türk liginde Türkiye'nin en iyi takımından Rize'ye, Kayseri'ye karşı kazanmayı beklemek gayet normal.

Tamamen sacmalayip popülist konusuyorsun. Cocuk kazanma isteginden ziyade realist olmaya deginmis ki cok dogru.

Bu ülke bir macla 180 derece dönüsler oluyor, bir macla oyuncular asiliyor kesiliyor.

Popülist değil mantık çerçevesinde konuşuyorum.

Saha da hırs ortaya koymayan gamsız kişiliğini burada ifade etmiş.

Dünya futbolu yetenekli ama potansiyelini ortaya koyamayan futbolcular ile dolu. Bu çocuk da bu kafa ile öyle olur.

Popülist değil mantık çerçevesinde konuşuyorum.

Saha da hırs ortaya koymayan gamsız kişiliğini burada ifade etmiş.

Dünya futbolu yetenekli ama potansiyelini ortaya koyamayan futbolcular ile dolu. Bu çocuk da bu kafa ile öyle olur.
Sen cocuğun dediklerini anlamamissin ki neresi mantik bunun? Cocuğun agizina kendi anladigini dolandiriyorsun.

Dedigim gibi cocuk realist olmaktan bahsediyor. Bu sözlerden kazanmak icin oynamiyor cikarmak ciddi bir basari kabul edersen.

Çoğu rakibin amator lig seviyesinde olduğundan bi zahmet istesin taraftar her maçı kazanmayı.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu sözlerinden sonra çok soğudum açıkçası Denayer'den.
Bu yaşta bu yetenekte bir oyuncunun hiçbir zaman A class bir futbolcu olamayacağının göstergesi gibi.

TSL nin banko oyuncusu olmak mı? Yoksa Manc. City'de külübenin defansı olmak mı tercihin Denayer!
Bir Puyol olamayacağını Tüm belçika,İngiltere ve Türkiye biliyor.:hat:

Son düzenleme:
Sen cocuğun dediklerini anlamamissin ki neresi mantik bunun? Cocuğun agizina kendi anladigini dolandiriyorsun.

Dedigim gibi cocuk realist olmaktan bahsediyor. Bu sözlerden kazanmak icin oynamiyor cikarmak ciddi bir basari kabul edersen.

Senin anladığın her zaman doğru tamam Hakan.

Saha da geçen sene gördüğüm ve bu demeç birleşince benim kafamda bu çıkıyor.

Bence mantıksız konuşmuş, senin fikrine de saygım var.

Denayer ve Emre Çolak. İkisi de önümüzdeki sezon çıkış yapmasını beklediğim futbolculardı ama maalesef ikisi de yok takımda.

Üst Alt