Javier Pastore: "Sezon sonunda İspanya iyi bir seçenek olur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Javier Pastore: "Sezon sonunda İspanya iyi bir seçenek olur"

PSG'nin Arjantinli oyuncusu Javier Pastore, sezon sonunda takımdan ayrılabileceğinin sinyallerini verdi.

javier-pastore-cropped_htp8xx8xyf0l1lw5953r27kce.jpg

Devre arası transfer döneminde Inter'e transfer olması beklenmesine karşın PSG'de kalan Javier Pastore, gelecek sezon İspanya'da oynayabileceğini açıkladı.

İspanyol radyosu Onda Cero' ya konuşan Pastore, "PSG'de yanlış bir döngünün içinde olduğumu anladım. Halen bir yıllık daha sözleşmem var ve nasıl biteceğini bilmiyorum. Şimdilik sezonu en iyi şekilde bitirmeye ve kalan tüm kupaları kazanmaya odaklandım. Açıkçası sezon sonunda İspanya iyi bir seçenek olacaktır" ifadelerini kullandı.

Neymar'ın PSG'den ayrılma ihtimalini de değerlendiren Pastore, "Neymar, PSG'ye transfer olunca çok mutlu oldu. Bu kulüp bir Barcelona değil ama bence ayrılmayacak. Bunu, medyanın bir oyunu olarak görüyorum" yorumunu yaptı.

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Real Madrid'e elenmelerini hakkında da konuşan Arjantinli oyuncu, "Real Madrid bizden daha üstündü. Onlara karşı tecrübesiz kaldık. Başka mazeret aramaya gerek yok" dedi.

Palermo'dan 2011 yılında PSG'ye 42 milyon euro karşılığında transfer olan Pastore, bu sezon 27 maçta 5 gol atıp 2 asist yaptı.

Goal

Üst Alt