# Javier Pastore - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Javier Pastore

Beyler bu adam attacking midfielder değil mi napcaz bunu alıp bize çift yönlü orta saha lazım ya da bi tane defansif özellikleri ağır basan ön libero

Hedeflerin büyükse sat Elano´yu +15´e koş İtalya´ya Pastore , Ledesma ikilisini kap gel .:)

Diarra

Ledesma Pastore​

Amma fantastik oldu ha :melek:

Hayallerin büyükse diyecektin heralde:)

DK performansından sonra Elano´yu min 15 milyona satarız . Pastore 10 milyon avro , Ledesma ise 5´e rahatlıkla bitebilir . Aslında Ledesma´da en az Pastore kadar değerli bir oyucu ama Lazio ile bu son yaşanan olaylardan sonra değeri iyice düştü .

bu adamı bize yedirmezler, ama gelirse (ki sanmıyorum), özel izleyici kitlesi bi hayli fazla olur

ya umutlanmayın 8 e alınan adam ki kadroda yer buluyor ve dk kadrosuna seçilmiş biri niye 10 a satsınpalermo.hele ki simplicio da ayrıldı takımdan...pastore gelsin ilk gün formasını almazsam adım gökalp değil!!!!ama gelmeeeez!!!

Pastore'nin şu andaki piyasa değeri en az 25 milyon Euro. Daha az değil. Palermo başkanı Pastore'yi 25 milyon Euro'dan 1 kuruş aşağıdan satarsa gitsin kendini Palermo Katedrali'nin çatısından atsın.

Palermo'da, 3'lü orta sahanın önünde "hücuma giden yolu" rolünü üstlenen Arjantinli

Bizde hiç yok

Yahu zaten Galatasaray alamaz PAstore'yi.Geçelim bu işleri.Onu Huracanda şimdi Corinthians'a giden elemanla beraber alacaktık.Şimdi muazzam piyasası var.

gece rüyamda bu adamı gördüm yav şimdi haberi görünce aklıma geldi :D bize gelmişti adam.kesin bir tarafım açıkta kalmıştır :D

Hocam Carrusca'yi göremedik ki faciasi olsun. Hep ayni örnegi veriyorum ama su cocuga Linderoth'a gösterilen sabirin yarisi gösterilseydi belki biseyler yapicakti. Sempatik bi cocuktu yahu.

Üst Alt