jean claude billong - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
klusiçin gol showu
bu maç
alanya maçındaki skandal hareketler
bütün sene hakemlerce sırtlarının sıwazlanması
böyle şampiyonluk mu olur güya 2 golle şamp oldular. Has.......... ordan
Aynı şeyler tam tersine bizim maçlarımızda yaşansaydı
Ülke yerinden oynardı
Ama hakettiler abi vs konusuluyor
Bizim içimizden bile yazanlar olabiliyor
Akıl işi değil
Zaman herkese ağzının payini verir
Adalet diye bişey de var

İçerideki alanya maçında marafona inanılmaz saçma bir gol yiyor 2-0 oluyor..

Ertesi hafta Erzurum deplasmanında maç 1-1'e geliyor hemen ardından erzurum kalecısı oğuzhan'ın şutunda elinden kaçırıyor maç 2-1 oluyor..

Ertesi hafta İçeride oynadıkları A.gücü maçında attıkları ilk golde kulusic saçma sapan bir şekilde kendi kalesine gol atıyor yetmiyor aynı maçta bir tane daha atıyor..

Hatay maçında daha 1.dakikada hatay'ın hücum oyuncusu kendi kalesine efsane bir gol atıyor...

Şu yukarıda bahsettiğim 4 olay sadece 7 maç haftasında gerçekleşti..

7 haftada 3 oyuncu kendi kalesine gol attı,2 tane kaleci de inanılmaz hatalı goller yedi..Ayrıca bilong olayını ve bu maçlarda rakiplerin kaçan gollerini saymıyorum bile..

Bizim maçlarımızda ligin 2.yarısında sadece 1 oyuncu kalesine gol atmış..O da rize maçında onyekuru'nun pozisyonunda rakibin ayağına çarpıp giren gol..Ligin 2.yarısında bir tane kaleci hatasıyla attığımız gol yok..

Adamlar son haftalarda sadece 7 haftalık dilimde 3 kendi kalesine gol ve 2 kaleci hatasıyla gol bulmuşlar biz 20 haftalık dilimde sadece 1 tane kendi kalesine gol bulabilmişiz..

İlginç bir veri..

Biz bu konuyu yine birbirimizi yemekten gündem yapamadık ama ben unutmayacağım.Nasıl ki fenerin 2011den beri yüzü gülmedi aynı şey bunların da başına gelecek.Benim ahımı almayacaktınız çok yanlış hamle oldu

Üst Alt