Jean Seri’nin Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jean Seri’nin Geçici Transferi İçin Görüşmelere Başlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gercek hayatta isleri biraz duzene oturtmam lazim

Bir de yapmak istedigim seyler dusunulunce Gscye hatta Gslilige bu kadar zaman ayiramayacagim gibi gorunuyor

Daha da onemlisi Emrah bana agza alinmayacak laflar edip ozur dilemeyi reddetti, ne kadar sevsem de burayi bir onurum da var

Zaten bugun nobete biraz baktim Ozgur Ayten'e yasatilan problemler devam ediyor belli ki

Ayrica forum bende kagni gibi cevap veremeyince susturmayi deniyor da olabilirler

Twitter'da KAP gorunce aklima geldin tum sezon Seri de Seri dedin foruma bu vesileyle girip tebrik edeyim dedim

Neticede forum bagimlilik yapiyor, insan sisteminden birden cikaramiyor. Samatta gelirse Enes'e de bir tebrigi cok gormem

Gercek hayatta isleri biraz duzene oturtmam lazim

Bir de yapmak istedigim seyler dusunulunce Gscye hatta Gslilige bu kadar zaman ayiramayacagim gibi gorunuyor

Daha da onemlisi Emrah bana agza alinmayacak laflar edip ozur dilemeyi reddetti, ne kadar sevsem de burayi bir onurum da var

Zaten bugun nobete biraz baktim Ozgur Ayten'e yasatilan problemler devam ediyor belli ki

Ayrica forum bende kagni gibi cevap veremeyince susturmayi deniyor da olabilirler

Twitter'da KAP gorunce aklima geldin tum sezon Seri de Seri dedin foruma bu vesileyle girip tebrik edeyim dedim

Neticede forum bagimlilik yapiyor, insan sisteminden birden cikaramiyor. Samatta gelirse Enes'e de bir tebrigi cok gormem

Eyvallah ince düşünmüşsün sağol..

Ama tüm bu sorunlarını aktifliğini azaltarak ve istemediğin kişilerle de muhabbeti keserek halledebilirsin bana kalırsa.. Tabi kendin bilirsin yine en doğrusunu senin gibi bir üyenin kaybını çoğu kişi istemez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt