jeff bezos | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ömrümüz boyunca saatte 3600 dolar kazansak dahi bu adamın total servetine ulaşamıyormuşuz bir yerde okumuştum

elon muskın bile konusu varken kendisini göremeyince dumura uğradım.

amazonun sahibi, hayırsever ve milyarder.

dünyanın en zengin adamıdır.

Ekli dosyayı görüntüle 94668
Hayırseverlikten kastın milyonlarca dolar bağışlayabilmekse eğer o kadar parayla hayırsever olmayanı dövüyorlar. Bir çeşit mahalle baskısı gibi yapmazsan topa tutarlar. Bir diğer taraftan o seviyedeki zenginliklerde para mevhumu anlamını yitirdiği için insan kendiliğinden de buna yönelebilir.

Kısacası seninde harcayıp bitiremeyecek kadar paran olsa inan hayırsever olurdun, bu olmayınca burlara takılıp hayrisever olunabiliyor ancak.

Dünyada üç tane çip var. Musk, Bezos ve Bill Gates. Musk ve Gates zaten ağır oç. Dünya ile sorunları var insanlıkla sorunları var bu şerefsizlerin. Acil ortadan kaldırılmaları gerekiyor. Bunlardan sonra da Zakırbörg geliyorum.

Ben hayırsever denince bir kişiyi ayırırım o da Warren Buffet. Hakkında bir konu açılmasını hakeden bir zengin varsa o da ta kendisidir. Kuran'a en uygun infakı yapan kişinin bir yahudi olması çok düşündürücüdür. Herşeyini altın kaplatmakla meşgul olan ve kendine müslüman diyen Petrol zengini araplar Buffet'a bakıp utanmalıdır. Neyse...

Ben hayırsever denince bir kişiyi ayırırım o da Warren Buffet. Hakkında bir konu açılmasını hakeden bir zengin varsa o da ta kendisidir. Kuran'a en uygun infakı yapan kişinin bir yahudi olması çok düşündürücüdür. Herşeyini altın kaplatmakla meşgul olan ve kendine müslüman diyen Petrol zengini araplar Buffet'a bakıp utanmalıdır. Neyse...
Konusunu ac bilgilenelim rengdas.

Zeki bir adam cidden. Gençliğindeki bir röportajını izlemiştim. İnternetin emekleme döneminde olduğu zamanlarda görüyor bu e-ticaretin değerini. Amazon başta sadece kitap satarken sonra her işe el atmaya başlıyor.

Üst Alt