# Jem Paul Karacan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jem Paul Karacan

Bir gurbetçi de Ada'dan

Devre arası öncesi Almanya'ya adeta kamp kuran yönetim, başka ülkelerde forma giyen gurbetçileri de ihmal etmiyor.

fft1mm1278955.jpg

Sarı-Kırmızılılar’ın, İngiltere Championship’de yer alan Reading takımında oynayan Jem Paul Karacan için de nabız yokladığı bildirildi. Orta sahada, oyunun her iki yönünde de başarıyla görev yapan Karacan, 21 yaşında ve 1.78 boyunda. Karacan’la ilgili bir başka not ise, 14 yaşındayken Galatasaray altyapısında 2 hafta idmanlara çıkmış, ancak daha sonra İngiltere’ye dönmüş olması.

Fanatik

Cevap: # Jem Paul Karacan

21 yaşında mı ? Hımmmm yabancılar 50 kere transfer ederdi iş yapsa. Ama yinede iyi takip etmek lazım.

Galatasaray'li kendisi teklif yaparsak reddetmez bence ama teklif yapacagimizi sanmiyorum.

Kesinlikle almamız gerektiğini düşünüyorum.Takımımızda ki yerli oyuncu kalitesinin artmasında faydası olur.

Jem 14 yasindayken Galatasaray ile profesyonel sozlesme imzaladi (antremanlara cikmaktan ote) ama o zaman ailesinden uzak kalmakdan ve Turkiye'ye alisamamakdan Ingiltere'ye geri dondu. Idolu Tugay ve Gerrard tuttugu takim da Galatasaray artik daha olgun ve tecrubeli kesinlikle alinmasi gereken bir genc. Cift yonlu orta saha ariyorsak daha fazla aramaya gerek yok simdi almazsak ilerde Gokhan Inler gibi ah vah diye izler alamayiz ki bonservisi icin cok para isterler deriz.

Hakikaten çelimsiz biri ama zamanla gelişir fiziği, bence iyi kotu denmeden alınmalı. Sarp ve Barış kesin gonderilmeli ve Yasin-Jem-M.Ceylan alınmalı. 1.5 yıl boyunca denenirler, tutan kalır.

Hakikaten çelimsiz biri ama zamanla gelişir fiziği, bence iyi kotu denmeden alınmalı. Sarp ve Barış kesin gonderilmeli ve Yasin-Jem-M.Ceylan alınmalı. 1.5 yıl boyunca denenirler, tutan kalır.

Ayni adam Ingiltere'de degilde Mardin'de olsa yine de alinmasini ister miydin? Serdar ozkan'da celimsizdi, sence su an gelismis duruyor mu? Hulk'a benziyor mu? Sinirlenince yesil renk oluyor mu?

Ayni adam Ingiltere'de degilde Mardin'de olsa yine de alinmasini ister miydin? Serdar ozkan'da celimsizdi, sence su an gelismis duruyor mu? Hulk'a benziyor mu? Sinirlenince yesil renk oluyor mu?

Mardin'de olsa istemezdim cunku Mardin'den oyuncu çıkmıyoır, yetişmiyor ama gurbetçilerden çıkıyor. gercek boyule ister kabul edin ya da etmeyin, Turkiye'de yetişen oyuncuyu bırak insandan alınan vasat belli, Avrupa'da yetişmiş Turklerden alınan vasat belli arada fark var.

S.Özkan'ın fizik sorunu yok bence. İlyas Kahraman, Ceyhun Eriş gibi altyapımızdan cıkmış ve şimdi forumun bayıldıgı (Can'lı falan 87 ve sonrası nesle 10 basan adamlar fizikleri yetersiz diye gonderildi bu takımdan, adamlar sonradan alıştı ligin sertliğine 1.lig topcusu oldular.) J.P.Karacan'ı denemeden bilemeyiz.

Hulk kısımlarını anlamadım. H.Beşok Efes'e geldiginde nasıldı 3 sene sonra nasıldı fizik olarak? Suat Kaya'nın fizigi nasıldı guclu muydu degildi ama dirençliydi. E.Çolak'ın sorunu gucten cok direnç sorunu. Oyle zayıf, ince adamlar vardır ki, serttir, dirençlidir.

Üst Alt