Jem Paul Karacan'dan Olay Tweet! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jem Paul Karacan'dan Olay Tweet!

Süper Lig'in 22. haftasında Galatasaray kendi sahasında Beşiktaş'a 1-0'lık skorla yenildi. Maç sonrası Sarı Kırmızılıların eski futbolcusu Jem Paul Karacan'ın atıp sildiği tweet kısa zamanda çok ses getirdi.

Şu anda kulüpsüz olan ve sadece idmanlarla kendi.sini hazırlayan 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, derbi biter bitmez gülen suratlı bir paylaşımda bulundu. Tepkiler gelince paylaşımını silen tecrübeli oyuncunun bu hareketi büyük yankı uyandırdı.

C5sh8RfWMAAirlc.jpg

ömrü boyunca kendisini futbolcu sanan tek teknik adam dahi kendisini antremanlar güzel geçer bahanesi ile alan bir futbolcu için gereksiz bir hareket.

Hamza senin ananı avradını!!! Nasıl bir belaymışsın ki hala pisliklerinlerinle uğraşıyoruz... Dursun ve Hamza takımı el birliği ile çekip attılar.

Her boku bunlar yer ama bazılarına göre suçlu Ünal Aysal!

Süper Lig'in 22. haftasında Galatasaray kendi sahasında Beşiktaş'a 1-0'lık skorla yenildi. Maç sonrası Sarı Kırmızılıların eski futbolcusu Jem Paul Karacan'ın atıp sildiği tweet kısa zamanda çok ses getirdi.

Şu anda kulüpsüz olan ve sadece idmanlarla kendi.sini hazırlayan 28 yaşındaki orta saha oyuncusu, derbi biter bitmez gülen suratlı bir paylaşımda bulundu. Tepkiler gelince paylaşımını silen tecrübeli oyuncunun bu hareketi büyük yankı uyandırdı.

C5sh8RfWMAAirlc.jpg

fake bu dün webaslandada 27.subat.17 saat 13:49 gösteriyordu hatta biride yorum yazmis orda saat 2mi yaziyo benmi yaniliyorum :D
durduk yere adama küfür saydirdilar :D

Bu adama sesli olarak öyle laflar ettim ki buraya yazdığım an üyeliğim elimden alınır.

O yüzden bir şey demiyorum, bir daha yollarımız hiç kesişmez bu herifle.

Faruk Süren'lerden, Ünal Aysal'lardan, mahalle bakkalında çıraklık yapamayacak zekada ki adamı şuan başkan yaparsan Galatasaray'a, sokak köpekleri bile dalga geçer normaldir, kızmayın bence çocuğa.

Üst Alt