# Jérémy Ménez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jérémy Ménez

img-jeremy-menez-psg-1360923061_620_400_crop_articles-166811.jpg

Fazla uzatmaya gerek yok!

Yilin transferi Jeremy Menez olur. Oyun stiliyle tam aradigimiz oyuncu. CL'de forma giydigi icin devre arasi düsünülmesi söz konusu degil ama sezon sonu serbest kaliyor.

Ibrahimovic, Cavani, Lavezzi ve Lucas gibi isimler arasinda forma sansi bulamiyor.

Bana göre simdiden görüsmelere baslamali kulüp cünkü sezon sonunda özellikle ingiltere ve italyadan teklifler gelecektir.

Juventus ve Liverpool konusuluyor.

Lütfi Aribogan'in aciklamalarina göre AB statüsü ciddi anlamda düsünülüyor ve kulüp icin sürpriz olmayacagini söyledi. Yani artik ben bile bu konuya olumlu bakmaya basladim.

Kadro yapilanmasina gelirsek, gerekirse Drogba'dan vazgecerim Menez icin, net. Ama AB statüsü gelirse, bunlari artik düsünmemize bile gerek kalmaz.

Menez'i her türlü kullanirsin, sahte 9 oynar, kanat oynar. Tek kelimeyle müthis firsat kacirilmamali.

Bülent Tulun fransa piyasasini takip eden bir isim. Umarim haberi vardir. Gercekten son yillarin en önemli transferini gerceklestirmis oluruz. Abartmiyorum. Muslera, Sneijder ve Drogba sonrasi müthis katki saglayacak bir isim Menez.

Tek kelimeyle cag atlatir. Menez gibi adamlar rakip takim icin bela. Tam modern futbola ayak uydurmus futbolcu. Teknik kapasitesi, dribbling özellikleri ve bitiriciligi müthis.

Paris'in faydalanmamasi aptallik ama kadrolarinda bulunan isimleri göz önünde bulundurursak gayet normal aslinda.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=f7JgN19KdIM[/media]

[media]https://www.youtube.com/watch?v=P5qIdhdQF8s[/media]

Not: Hepsini okumak istemeyenler icin önemli bölümleri boldladim

Eylül ayında transfer önerilerinde bende belirtmiştim, adamın sözleşmesi bitecek kaçırılmamalı diye. Bugün itibariyle görüşmelere başlama hakkımız var, inşallah ilgileniyoruzdur. Aynı şekilde Bafetimbi Gomis'in de kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Drogba sonrası onun oyun tarzına en yakın oyunculardan biri.

Eylül ayında transfer önerilerinde bende belirtmiştim, adamın sözleşmesi bitecek kaçırılmamalı diye. Bugün itibariyle görüşmelere başlama hakkımız var, inşallah ilgileniyoruzdur. Aynı şekilde Bafetimbi Gomis'in de kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Drogba sonrası onun oyun tarzına en yakın oyunculardan biri.
mancini sence kaçırır mı?;)

Italya ve ingilterede vergileri düsünürsek güzel yillik ücret ile Menez'i ikna edebiliriz. Ilk 11 garanti zaten.

Dedigim gibi, gerekirse sezon sonu Drogba dan vazgecerim. Drogba ya verilen paranin bir kismini Menez'e veririm.

Cok yerinde bir öneri olmus, yazdigin hepsi cok dogru. Bonservissiz bir Menezi almak sart, tam aradigimiz bir oyuncu. Simdilik görüsmelere baslamassak adami kaparlar hemen. Alip 7 numarali formayi giydirelim.

Olabilir tabi.

Ama Richards hayvani yari stoper oldugu icin onu tercih ettim. Ofansa da cikar ama Menez o kanati tek basina otoban yapacagi icin cikmasina gerek yok.

O yuzden begenmistim zaten, cunku Richards hayvan gibi guclu, ama teknigi fazla ust duzey degil, o yuzden Corchia gibi ofansa katki verecek, guzel ortalar yapacak adamlara bayilirim, tabiki Menez varken belki senin dedigin daha mantikli olabilir :)

Üst Alt