jese rodriguez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
jüpiter gibi adamsın sergen ama;

sergen zeren uyeliğini tarıhınde bı sıkntı var gıbı daha evvel uyeydın sen yahu hatta 3 temmuzdan önce lig devam ederken bu şike muhabbetlerini konusuyorduk sen ben bı kac kısı daha ilahi adalet vs vs şike falan diye konusuyorduk sonra ne şikesi diye tepki yiyorduk paranoya olmayın dıyorlrdı?

doğru...bu 2.sergen zeren üyeliğim benim.reyes ve forlan puştları gelmeyince forumu basan kuşlara saydırmıştım.sonra bu üyeliğimi almıştım.

o dediğin adalet mevzusunu da 22 mayıs 2011 de oynanan lekeli sivas-fener maçında şu sözlerle belirtmiştim.

''şike varsa ortaya çıksın ve küme düşsünler''

sezon sonunda bana göre alabileceğimiz bir oyuncu. Kiralık oynadığı Las Palmas'tan sonra yine kiralık oynadığı Stoke City'de bile istenileni yapamadı.

Yaşının henüz 25 olduğunu unutmayalım. Piyasası hala var. Biraz parıldasa büyük paralara satış yapılabilir. Böyle çöküşteyken kimler kimler parladı bu ligde.

Umarım alınır sene sonu.

Futbolculuk kariyerinden daha çok özel hayatıyla göz önünde olan İspanyol forvet Jese Rodriguez, bir kez daha gündemde. Ünlü futbolcu, 3 çocuğunun annesine dönünce, şu anda hamile olan eski sevgilisi bu duruma isyan etti. [dış haberler]

1601562050791.png

psg kulübü, 27 yaşındaki hücum oyuncusu jese rodriguez'in sezon sonunda bitecek sözleşmesinin feshedildiğini duyurdu.

Üst Alt