GSC Scout - Jesper Lindström - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
30 m euroluk topçu oldu Hauge'nin aksine günden güne daha iyiye gidiyor.

Zakharyan'a istenen bedelleri düşününce bu adam sadece 7ye gitmişti Almanya'ya.

Gecen sezon Frankfurt'a gitmeden burada önermistim.

Cicaldau'ya ödedigimiz paraya alabilirdik. Ayginda topla akip giden tas gibi topcu. Bundan ve Kolo Muani'den Frankfurt iyi para kaldirir. Tek kötü sey Kamada'nin free agent olarak gidecek olmasi. Dortmund alacak diyorlar.

Gecen sezon Frankfurt'a gitmeden burada önermistim.

Cicaldau'ya ödedigimiz paraya alabilirdik. Ayginda topla akip giden tas gibi topcu. Bundan ve Kolo Muani'den Frankfurt iyi para kaldirir. Tek kötü sey Kamada'nin free agent olarak gidecek olmasi. Dortmund alacak diyorlar.
Olm Cicaldau parasına bunu alırdık diye ben diyordum, sen yine de bize gelmezdi diyordun :d

Şaka bir yana bizi tercih etmezdi muhtemelen; mesela bu sene profil olarak doğru olan Yusuf alındı benzer bedele ancak henüz ondan da faydalanamadık.

Olm Cicaldau parasına bunu alırdık diye ben diyordum, sen yine de bize gelmezdi diyordun :d

Şaka bir yana bizi tercih etmezdi muhtemelen; mesela bu sene profil olarak doğru olan Yusuf alındı benzer bedele ancak henüz ondan da faydalanamadık.

Yusuf'u tam cözemedim daha.

Dün de kisa kisa kumasini belli ediyordu ama sonra bir pas hatasi yapiyor hemen puf oluyor. Keske direkt kiralik yollasaydik bir yere. Birine 6 veriyorsak o adamdan beklentiler yüksek olur otomatikman.

Yusuf'u tam cözemedim daha.

Dün de kisa kisa kumasini belli ediyordu ama sonra bir pas hatasi yapiyor hemen puf oluyor. Keske direkt kiralik yollasaydik bir yere. Birine 6 veriyorsak o adamdan beklentiler yüksek olur otomatikman.
Bence 6 verilen adamı yedeğe almak riskli iş biraz. Mertens varken kesemeyeceği belliydi, oynamadıkça da geriye gitti.

Wien dönüşü fena değildi çünkü çocuğun.

Lindström mesela bildiğim kadarıyla geçen sene full oynadı.

Bence 6 verilen adamı yedeğe almak riskli iş biraz. Mertens varken kesemeyeceği belliydi, oynamadıkça da geriye gitti.

Wien dönüşü fena değildi çünkü çocuğun.

Lindström mesela bildiğim kadarıyla geçen sene full oynadı.

Evet full oynadi. Dünya Kupasi kadrosuna kadar yükseldi Frankfurt performansi ile zaten.

Bence de 6 Milyon verdigin adam direkt ilk 11 icin olmali. Transferin son günü geldiginde hepimiz herhalde yerli sayilacak ondan aldilar diye düsünmüstük. O is de yalan olunca pek bir artisi kalmadi geriye. Daha 19 yasinda cocuk, yine fazla süre bulamayacaksa seneye kiraya vermek en mantiklisi gibi. Ama dogru bir takima yollamak lazim.

anlamadığım bir husus - bu forum dahilinde FMciler , futbol sevenleri ve ilgilenenleri bu isimleri yazıyor çiziyorda, kulüpte bu vasıflı 20 tane adam vardır diye düşünmekteyim.

nasıl daha erken bu tip adamlar kadroya dahil edilmiyor bizde... hayretler ediyorum.

başka takımların modeli var - alın abi pilot kulüpte oynatın. Niğdespor gibi bir şey değil ama - avrupada hollanda belçika vs bir yerde besleyin yetiştirin en kötü yav. Altyapıda yetişenide öyle değerlendirin ne bileyim.

Çok zor gelmiyor bana bunları yapmak - hatta ve hatta attım florya arazisi ve konut + kemerburgaz işlerinden çok daha basit geliyor.

Üst Alt