Haber - Jesus'un Play-off İsteğine TFF Başkanı'ndan Cevap: "Play-off'un olması mümkün değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Jesus'un Play-off İsteğine TFF Başkanı'ndan Cevap: "Play-off'un olması mümkün değil"

Mehmet Büyükekşi: "Play-off'un olması mümkün değil. Sezon devam ederken kural değiştirilir mi? Maç oynanıyor, sen 70. dakikada 'dur, ben kuralı değiştirmek istiyorum' diyorsun. Böyle şey olmaz. Sezon nasıl başladıysa öyle bitecek. Gündemimizde play-off yok."

Gelecek sezon yabancı kuralı değişecek mi?

Mehmet Büyükekşi: "Gelecek sezon yabancı kuralı için netleşen bir şey yok."

(Radyospor)

Gelecek sezon yabancı kuralı değişecek mi?

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi: "Daha netleşen bir şey yok."

Böyle birakin kurali en kötü

Bu TFF'nin ömrü seçime kadar olduğundan bizim hızlıca şampiyonluğa ulaşmamız lazım.

Burası Türkiye bu haysiyetsizler her şeyi yapabilirler o yüzden çenelerini erkenden kapatmamız lazım.

Şu seçim bi geçsin sonuçlar istediğimiz gibi olursa yeni TFF gelir zaten yabancı konusunda yeni kararlar alınır.

Daha ligin bitmesine 12 hafta kala tescilli şikeci camia önce uydurma yıldızları sonra play offu gündeme getirdi.Bakalım ligin sonuna doğru neler neler saçmalayacaklar,nasıl çamura yatacaklar merakla bekliyoruz.

Adam yabancı basına açıklama yapıyor mehmet ekşi de bunu ciddi alıp cevap mi veriyor hahaha. Gazetecilik örneği yeminle.

Yabancı kuralını kadroda 12 veya 14 yabancıdan fazla bulundurulamaz yapsınlar yeter. +3 işleri futbolun doğasına ayrı. Menajerler ne isterse o oluyor genelde.

Mayıs'ta genel seçim, Haziran'da TFF seçimi var. Bu ikisi sonuçlanmadan gelecek adına söylenecek her şey havada kalır. Aklıselim kazanır umarım.

Şimdiye kadar yabancı kuralı kararı çoktan netleşmeliydi. Belirlenecek kurala göre yazın free olacak oyuncu fırsatları şimdiden değerlendirilebilirdi.

Sahada istedigin kadar yabanci olma kurali gelsin yeter. O zaman 8+6+3 U21 yabanci yerine 13 yabanci izini verseler bile razi olurum ben.

Üst Alt