Jet Sosyete | puhutv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jet Sosyete | puhutv

arif v 216da zeki müreni canlandiran herif de varmis
o adam efso oynamis lan filmde
benim favorimdi

Samsung Galaxy S8+ / Tapatalk (^_^)

dfa15f6f1a0bc472ccd7cc08220580a6.jpg

İlk bölümü an itibariyle tekrar başladı. Felaket bir Galatasaray gecesi sonrası umarım iyi gelecektir. İzliyoruz.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tipik bir aile komedisi olmuş. Yapılan ince espriler güzel. Yoklukta gideri var. Üç dört bölüm sonra, karakterler oturunca daha çok sevilecektir.

Ayrıca çok uzun. Çok.

Bu devir 8 10 sene evvel bitti. Isıtıp ısıtıp benzer kişilerle benzer komediyi yapmaya çalışıyorlar. İlk bölümün belli kısmına bakarak yazıyorum. Bitiremedim bile.

GSCimbom Mobile App

Kısa kısa çok az izledim ve açıkçası begenmedim. Belki baştan sona izlemeden yorum yapmak doğru olmaz ama Gülse Birsel bazı oyuncularda sürekli ısrar etmesi sonunu hazırlıyor. Meselâ Sarp apak çok itici ve sürekli bunda ısrar ediyor. Böyle birkaç kişi daha var.

Bunun dışında pek bı farklı konuda işlemiyor ufak tefek dokunuşlarla aynı konular.

Hepsi bir araya gelince bireysel bir iki kaliteli oyuncu da kurtaramiyor diziyi.

Son olarak kendisi de çok itici bir rolde.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bazı oyuncular çok iyi bazıları ise çok eski bence yeni bir kadro daha iyi olurmuş bu diziye

Senin dizi başlamış beğendin mi ?
Son sahneye bakamadım yaw misafir geldi sesi kısık mecbur. Tekrarından o sahneyi bekliyorum. Twiterdan spoiler yedik biraz ama ben spoiler seviyorum sıkıntı yok
Gayet iyi abi daha ne olsun. Kıvırmadan anlatmak istenileni vermişler. Kısa sureceginden çizgiyi bozmadan zirvede bitirirler diye düşünüyorum. Tr standartlarinin çok üstünde orası kesin. Ah şu RTÜK de çıksa aradan adam gibi özgürce izlesek izleyeceğimizi. Her bip sesinde daha fazla sövesim geliyor. Bok kelimesini snasurlemisler sanarsın kendileri altın yumurtluyor.
Sen ne düşünüyorsun?

GSCimbom Mobile App

Son sahneye bakamadım yaw misafir geldi sesi kısık mecbur. Tekrarından o sahneyi bekliyorum. Twiterdan spoiler yedik biraz ama ben spoiler seviyorum sıkıntı yok
Gayet iyi abi daha ne olsun. Kıvırmadan anlatmak istenileni vermişler. Kısa sureceginden çizgiyi bozmadan zirvede bitirirler diye düşünüyorum. Tr standartlarinin çok üstünde orası kesin. Ah şu RTÜK de çıksa aradan adam gibi özgürce izlesek izleyeceğimizi. Her bip sesinde daha fazla sövesim geliyor. Bok kelimesini snasurlemisler sanarsın kendileri altın yumurtluyor.
Sen ne düşünüyorsun?

GSCimbom Mobile App

Daha izlemedim gece izlerim büyük ihtimalle %99 beğenirim diye tahmin ediyorum, seviyorum bu adamın işlerini (adını unutum :D dağ'ı çeken herif işte )

Üst Alt