Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var?

Cevap: Jo ve Gio transferinin Fb TV'de ne işi var?

ya kupa maçında yada lig maçında 2005,teki kupa finaline benzer bir skor çıkacak hissiyatındayım.:D

birde adamlar kupa finalinde istiyorlarmış bizi nasıl olsa her halukarda yeniyolarmışda.bir kupa finalinde bizi yenip kupayı aldığınız maçı ve tarihini söyleyin biyaa :dedikodu::asd::allecto:

souness,saunders,ribery bu isimler ne hatırlatıyor

Robinho'yu dahi alsak söyleyecekleri şeyler bellidir.Kendilerine hiç bakmazlar.Avrupa'dan oyuncu getiremiyorlar.Kime göz dikseler yalan oluyor sonra milletin transferlerine laf ediyorlar.Acıyorum kendilerine.

ya boşverin kedi uzanamadığı çiğere hesabı zaten fbtvde bi proram var yer 6 diye sürekli bize sallıyorlar

Yanlış başlığa yazma hatasında bulundum yıllar sonra.Gio iyidir diyim de konuyla alakalı olsun. :D

Az kaldı az. 1-2 seneye görecekler Galatasaray'ı. Bize laf atıyorlar, ama boş atıyorlar. Forvetimiz yok ne yapalım forvetsiz mi geçirelim devre arasını ? Kewell'da sakatlandı. Dos Santos alındı ve Jo alındı. Defansa da Neill alındı o da süper ve gerekli bir transferdi. Dos Santos'un bonservis opsiyonu da var, yani geleceğe yatırımdır bu.

Ayrıca günü kurtarmak adına transfer yaptılar diyorlar (ki geleceğe yatırım olduğunu zikrettim), biz gelecek için Frank ve Johan'ı getirirken, onlar günü kurtarmak adına Daum'u getirdi buna niye birşey diyen yok ? Biz altyapıya önem veriyoruz, onlardan bir Semih çıkmış, o 11'de bile oynamıyor. Ama bize bakarsanız; Arda,Uğur,Sabri,Aydın, yeni gelen Emre Çolak vs. diye uzar gider, devamı da gelecek inşallah.

Diyorum ya 1 seneye sistem oturunca,altyapıdakiler as takıma girince, başarılar gelince, göreceğiz o zaman biz mi günü kurtarıyormuşuz, onlar mı :) .

Transfer yapıp üste çıkamayınca doğal olarak bizim yaptıgım transferlere çamur atmak istiyorlar.

az kaldı az. 1-2 seneye görecekler galatasaray'ı. Bize laf atıyorlar, ama boş atıyorlar. Forvetimiz yok ne yapalım forvetsiz mi geçirelim devre arasını ? Kewell'da sakatlandı. Dos santos alındı ve jo alındı. Defansa da neill alındı o da süper ve gerekli bir transferdi. Dos santos'un bonservis opsiyonu da var, yani geleceğe yatırımdır bu.

Ayrıca günü kurtarmak adına transfer yaptılar diyorlar (ki geleceğe yatırım olduğunu zikrettim), biz gelecek için frank ve johan'ı getirirken, onlar günü kurtarmak adına daum'u getirdi buna niye birşey diyen yok ? Biz altyapıya önem veriyoruz, onlardan bir semih çıkmış, o 11'de bile oynamıyor. Ama bize bakarsanız; arda,uğur,sabri,aydın, yeni gelen emre çolak vs. Diye uzar gider, devamı da gelecek inşallah.

Diyorum ya 1 seneye sistem oturunca,altyapıdakiler as takıma girince, başarılar gelince, göreceğiz o zaman biz mi günü kurtarıyormuşuz, onlar mı :) .

+1905

Türkiye Kupasında muhtemel rakibimiz f5.. inş karşılaşırız da bu sefer de f8 yaparız

Şaşırılacak ne var yeni mi anlıyoruz bunların ezikliğini :)

Azize kuduruyor inşallah aşısı vardır

yahu korkacaklar tabi :D biz transfer yapamadığımız mali zorluklar yaşadığımız dönemlerde bile şampiyonlukları ellerinden almadık mı? Denizlideki maçı kim unuttu :) Eh birde şimdi biz ilerlerken onlar geriliyor artık rekabet etmelerinin mümkün olmadığını görünce korkudan neye saldıracaklarını şaşırdılar.

Üst Alt