Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jo ve Gio transferinin FB TV'de ne işi var?

Merhabalar dün akşam zappig yaparken tv de birden jo nun ve gionun resimlerinin olduğunu farkedip hangi kanal olduğunu merak ettim birde baktımki fbtv şaşırdım ve ne diyorlar diye birbaktım.Biri sakallı iki tane kim olduğunu bilmediğim kişi Galatasarayımızın transferlerini eleştiriyor.Hemde ne eleştirmek eğer bu transferleri 4 aylığına fb yapsaymış basın fbyi yerden yere vururmuş, neymiş efendim Galatasaray günü kurtarmak ve fb yi yenmek için bu transferleri yapmış ayrıca bize kiralık gelen jo nun 1,5 m € aldığı ayrıca bize bu futbolcuları kiralık gönderenlerin işine geldiğini anlatıp durdular.Ben senlerdir Gstv de fb nin yaptığı bir transferi eleştiren bunun hakkında program yapıldığına şahit olmadım.İşte fb ile Galatasarayımızın arasındaki vizyon farkı..ayrıca fbtv deki programın ismini zikretmek istemiyorum hala seneler önceki farklı galiiyetiyle avunup bunu çağrıştıran program isimleri koyan bi zihniyet işte ..bu yazdıklarımı yada anlatmaya çalıştıklarımı oğuz dizer tam tercüman olmuş oğuz dizerin yazısndan alıntı yaparak yazımı tamamlıyorum sevgiler saygılar

Bir büyük kulübü ‘büyüklük’ mertebesine çıkaran en önemli faktör, yöneticilerinin sahip olduğu değerlerdir. Akıllı, zeki, çağdaş, vizyon sahibi, atılımcı ve cesur yöneticiler ancak bir kulübü büyütebilir. O büyüklük ki, salt yerel sınırlar içinde ezeli rakiplere üstünlük sağlamakla sınırlı değildir. Kulübü evrensel boyutlara taşımak asli görevdir. Bugün Galatasaray işte bu eşiktedir. Galatasaray’ın dünyada tanınan en büyük Türk markası olduğu zaten bir gerçektir. Ama tanınmak, bilinmek yetmiyor. Önemli olan hali hazırda bekleyen bu büyük potansiyeli harekete geçirmektir. Taraftarın yalnız müsabakalarda değil, günün her saatinde yararlanabileceği çağdaş tesislere sahip olmak, kalıcı gelir kaynakları yaratmak, marka değerini yükseltmek, ürün pazarını genişletmek bu işin ne kadar önemli bir parçasıysa, kulübün vitrini olan futbol takımını her biri kendi alanında marka olan yıldızlarla donatmak da o kadar zorunludur. Bu, birbirini tetikleyen ve besleyen iki farklı süreçtir. Galatasaray Yönetimi’nin sezon başında ve devre arasında takıma kazandırdığı yıldızlara bu bağlamda bakmakta fayda var. Geçmişteki acı tecrübelerden ders çıkaran Adnan Polat ve arkadaşları bir kez daha ellerine geçen ikinci Avrupa zaferi fırsatını bu kez ıskalamak istemiyor. Neill, Dos Santos ve her ne kadar Avrupa Ligi’nde oynayamayacak olsa da Jo, belki bundan sonra da yapılacak bir-iki transfer daha Galatasaray’ın 10 yıl aradan sonra bir Avrupa kupası daha kazanmasına sebep olabilir. Zenginleştirilen kadro aynı zamanda ligi de domine edecek bir güce ulaşacaktır. Ki, bu sezon elde edilecek bir lig şampiyonluğu veya ikinciliği üç yıl aradan sonra takımın Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olması bakımından son derece önemlidir. Kulüplerin devre arasında yaptıkları tek bir transfer bile bazen takımların kimyasını bozarken, Galatasaray’ın adeta sezon başındaymışçasına hareket etmesi önemli bir risk gibi gözükse de, asıl hamlenin önümüzdeki yıllar için yapıldığını söyleyebiliriz. Alınan oyuncuların özelliklerine bakıldığında Rijkaard’ın yeni bir Barcelona yaratmak için kolları sıvadığını iddia etmek pek de hayalperestlik sayılmaz. Hele Galatasaray’ın ‘Nou Camp’ının da önümüzdeki yıl devreye gireceğini hesaplarsak, Sarı-Kırmızılı taraftarlar parlak bir geleceğin hayalini şimdiden kurmaya başlamalıdır. Unutulmamalı ki hayaller, gerçeğin insan zihnindeki izdüşümüdür. Gelecek Galatasaray’ın...

Cevap: Jo ve Gio transferinin fbtv de ne işi var!

Diyorum ya. Herkesin korkusu büyük. Çünkü takımın potansiyeli belli. 7-8 gol yiyip rezil olmaktan korkuyorlar. ASY'de çok fena bir maç onları bekliyor.:)

Yapılanlar vardır gelecekten haber veren zaten insanları ilgilendiren birşeylar yapılıyorsa onların verdikleri tepki senin iyi yada kötü birşeyler yaptığını sergiler Kewell ın gideceğine ne kadar sinirlensemde Yönetimimizin Transfer politikasını içtenlikle kutluyorum son beş yıl içinde nerden nereye geldiğimiz görülebilir eğer tesisleşme açısından da herşeyi oturtursak uyuyan devi baki olacak şekilde uyandırabiliriz umarım yönetimimiz değişmez Söz Hoşuma gitti gelecek Galatasarayın .

Öyle demeyin arkadaşlar

Adamlar avrupadan futbol haberleri veriyolar işte:D

Biz şimdi real madridin cr9 transferini konuşmuyomuyuz, onlarda bunu konuşsunlar

Korku ve kiskanclik. Transferleri kücümseyip taraftarlari rahatlatma derdindeler.

Yönetime karsi tepkiler cogalmaya basladi. Ne yapacaklarini sasirdilar.

Aciyorum onlara

sadece jo kiralık gio opsiyon var bizim sayılır bilip bilmeden boş boş konuşurlar siz gidin gökhanı yıldız edin kim sizi takıyoki be:ciftetelli:

bu fanatiklik bile değil bu holiganlıktır,

bunu bizimkiler bile yapsa soğurum, onaylamam, tavsip etmem

zamanında baros ve kewell için neler söylendi

biri gol kralı oldu biri takımı sırtladı, taraftarın sevgilisi oldu, ilk oynadığı kupa maçında gol atıp 10.000 forma sattırdı

rakip takımların transferlerini eleştirmek ki bu adamları ne gio yu ne de jo yu izlemediklerinden eminim sizi daha büyük değil daha küçük yapar, biraz çağ atlayın, medenileşin artık

Çamur atmazlarsa alttan gelen taraftar baskısı onları çok zorlayacaktı. Çabaları budur.

aziz yıldırım transferlerin altında kalmamak için para verip böyle programlar yaptırıyor, aklı sıra bizi karalayacak zavallı...

adamsızlıktan önderi affetiler, böyle rezil ezik bir camia işte naapsınlar...

Cevap: Jo ve Gio transferinin Fb TV'de ne işi var?

Çok güzel bir tespit.Yapabildikleri tek şey bizim transferlere çamur atmak.

kardeş kendinde diyosun zaten : '' İşte fb ile Galatasarayımızın arasındaki vizyon farkı.. '' Biz boş beleş işlerle uğraşacak camia değiliz.

Zamanında bizim çektiğimiz şeyleri artık fener çekmeye başladı,çamura yatmalarının nedeni budur.Birkaç yıl önce onlar anelkaları,appiahları,alexleri alırken biz inamotoları,caruscaları,lukunkuları ve eski tüfekleri getirerek günü kurtarmaya çalışıyorduk.

Bir laf vardır "keser döner ,sap döner ama bir gün o yanlış hesap bağdattan döner" diye.

İşte aynısını fener yaşıyor şimdi.Onlarda ekonomik krize girdi,belli etmiyorlar ayrı mesele.Sen daumu geri getirerek zaten sonun başlangıcına imza atmışsın,taraftarın futbolunu beğenmiyor,maçlarını yanlız bırakmayada başladı elbetteki çamura yatacaksın çünki bildiğin en iyi iş bu.Ama görüyoruzki geleceği onlar bizden daha iyi görüyor,Galatasarayın nasıl şahlanacağını bizden daha iyi biliyorlar.Aslantepe stadı açılınca ve gelecek sezonda flaş transferler gelince işin boyutunun nasıl değişeceğini biliyorlar,o yüzdendirki bizim önümüzü kesemek adına onların en ezik düşünceleri ligi şampiyon bitirmek ve bu yükselişimize gölge düşürmek,ama bu istedikleri olamayacak zira takımda geçen ilk devredeki gibi bir sinmişlik ve başıboşluk göremedim bu yıl oynanan maçlarda.Gayet ciddi bir mücadele ve hırs var takımda buda yeni dönemde çok olumlu artılardır.Hava şartları düzelip,sahalar iyileşince emin olun bu takım yeni transferlerle daha iyi yerlere gelecekdir.Hırslı ve mücadeleci bir futbol oynarsak kazanamayacağımız maç yok yeterki sahadaki oyuncular kazanmayı gerçekten istesin,zaten herşeyin başıda istemek ama görüyoruzki fener çokdan o isteği ve arzuyu kaybetmiş,futbol dışı olaylarla gündemde kalmak istiyor ama oda bir yere kadar gidecek...

büyük olan her zaman haber yapılır bu ezikler bizim sampiyonluk görüntülerini bile vermişlerdi.

Üst Alt