Joga Bonito Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Salon futbolunda adamlar buna göre eğitim alıyorlar zaten o yüzden benim gözümde çok da değerli değil.

Yüksek baskı altında binlerce taraftar karşısında ve üst seviye fiziksel durum gerektiren şartlarda bunları yapabilmek asıl marifet. Dolayısıyla futsalla falan burayı doldurmaya gerek yok.

Joga bonito, güzel oyun tarzında bir manaya geliyor zaten.

Büyük ustayı şu gif ile tam da bu başlık altında anmak isterim.

2691450e5bdaf39a2aecaa36fbc895c8.gif

Sirf Ronaldinho nun yaptiklarini paylassak bu konuda rahat bi 5 sayfa gideriz.

Sihirbaz gibi futbolcuydu gercekten :hat:

aynen :) benim bi favori oyuncum daha var bu konuda r9 oda muazzam işler yapmış zamanında bu işin öncüsü olabilir

Şu maçı canlı izlemiştim hey gidi, yaşlandık.

Mou-Barca rekabetinin ilk alevleri bu maçta ortaya çıkmaya başlamıştı, nitekim bu gol ve diğer gol yetmedi ve elendiler.

Bir sonraki sezon Stamford Bridge'de Messi'nin Chelsea'ye yaptıkları bence daha değerliydi.

aynen şampiyonluk yolunda önemli bi adımdı o maç
yanlış hatırlamıyosam barca - chealsea 3 sene üst üste rakip oldular cl de bu maçlardan aklımda kalan bu gol, drogba nın golü ve 30 no messi

Son düzenleme:
Salon futbolunda adamlar buna göre eğitim alıyorlar zaten o yüzden benim gözümde çok da değerli değil.

Yüksek baskı altında binlerce taraftar karşısında ve üst seviye fiziksel durum gerektiren şartlarda bunları yapabilmek asıl marifet. Dolayısıyla futsalla falan burayı doldurmaya gerek yok.

Joga bonito, güzel oyun tarzında bir manaya geliyor zaten.

joga bonito=güzel futbol demek zaten bunu bildiğim için futsalın efsanesinin videosunu koydum. Yani salon futbolu güzel oyuna dahil değil demeniz yanlış olmuş.
sohbetiniz bol olsun.

joga bonito=güzel futbol demek zaten bunu bildiğim için futsalın efsanesinin videosunu koydum. Yani salon futbolu güzel oyuna dahil değil demeniz yanlış olmuş.
sohbetiniz bol olsun.

Dahil değil demedim sadece direkt olarak alınan eğitimin bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Yani o tarz şovlar ön planda olabiliyor.

Mesela Depay'ın 30 saniye kala o nabızla topu çatala asması benim için iki bilek hareketinden daha değerli, kastım bu.

Üst Alt