Johan Elmander Galatasaray'da ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johan Elmander Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Johan Elmander resmen Galatasaray'da

Hayırlı olsun.İsmi büyük olmayabilir belki ama harika bir transfer olarak görüyorum.

"İsmini şimdi açıklamamın çok riskli olduğu, Türkiyede herkesin ve Galatasaray taraftarının zevkle izleyeceği isimler var listemizde" dedi Sayın Aysal =)

Geldigimiz duruma bak, bir zamanlar Adnan Polat. Bu hafta olmazsa, 2 hafta sonra da olabilir olmayabilir diyordu. Unal Aysal ise canli yayinda transfer haberi veriyor.

hayırlı olsun elmanderde iyidir

yalnız ben bir yeri kaçırdım zevkle izlenicek gibi birşeyler dedi orayı kaçırdım orda tam olarak ne dedi başkan ?

Benim anlamadığım yayını yapan Ntv Spor ama, bütün haberleri Lig tv daha önce yayınlıyor. :D

"Şimdi burada isimleri açıklarsam, herkes teklif götürür, yarın fiyatları artar"

"Drogba'nın çok talibi var, bizde oluruz tabi."

"Çok sürpriz bir kaleci çıkabilir karşınıza, çok önemli bir isim çıkabilir"

Diyor Sayın Aysal :D

Hayirli olsun iyi oyuncu. Baskan : Dha cok onemli isimlar var , su anda isim soyleyemeyiz.

hayırlı olur inş.daha önce fazla izleyemedim.oyuncuyu tanıyanlar bilgi verirse hepimiz için iyi olur.

Elmander konusunda biz hocadan önce ona sormuştuk. Hocamız da bence sorun yok cevabını vermişti. Onun üzerine böyle bir harekette bulunduk. Ali Gürsoy, Bülent Tulun ve Ali Dürüst'ün bu konudaki çalışmalarını sürdürüyor.

pek hoşuma gitmedi ya neyse ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt