# Johan Elmander - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Johan Elmander

Top tutar mı tutar,çok ağır mıdır değildir.Kafa hakimiyeti iyi midir gayet iyidir.Çalım atabilir mi atar.Fiziği çok iyi midir evet.Güçlü müdür evet.Sert şut atar mı atar plase atar mı atar.Bedava mı bedava.Sorunlu bir futbolcu mu değil.Niye beğenilmiyor o zaman.Tek forvet oynar mı gayet iyi oynar.

Baros hızlı diyoruz ee başka?? Son vuruşu iyi mi değil,çalım atar mı atamaz,kafa hakimiyeti var mıdır yoktur.Asist yapar mı yapamaz.Güçlü müdür değildir.İstikrarlı mıdır değildir.Sorunlu mudur sorunludur.Eee Barosa gelince süper Elmandere gelince vasat.Nedenlerini söyleyin bilelim.

Elmander Barosdan kat ve kat iyi özellikleri vardır.Barosun da Elmanderden de iyi özellikleri vardır.Ama birisi eleştiriliyor diğerine süper deniliyor.

İkisi bir arada oynarsa çok daha iyi olur.Ama tek forvet oynayacaksak bu Elmanderdir.

Yazdigin ozellikler paf takimin oyuncularinda bile var. Kendini begenmis bir oyuncu, mac esnasinda pas verilmedigi icin bagirdigini gordum bir kac kez. Bedava diye takimi basit oyuncularla doldurmayalim. Adamin contract'i bir kac hafta sonra bitiyor, bizden baska kim istiyor? Bolton yenilemeye bile calismadi... Elmander Semih gibi, cok para lan bir yedek olur ancak. Ama umarim dediginiz gibi 30+ gol atar gelirse, ben begenmiyorum diye beddua okumam, takima hayirli olur ins.

Cevap: # Johan Elmander

Az önce Ünal Aysal alındığını açıkladı. Bugün SPK ya bildirilmemiş tatil diye, yarın bildiriliyomuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt