# Johan Neeskens | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Johan Neeskens

Johan Neekens 'in kendi sitesinde yaptığı açıklamaya göre Rijkaard 'ın yardımcılığını yapacağı kesinleşmiştir.

Hayırlı olsun, kendisine başarılar dileriz...

Cevap: Johan Neeskens | Yardımcı Antrenör

Açıklama aşağıdaki linktedir.

https://www.denees.nl/index.php?id=504

Haberi ileten üyemiz Ibrahim Atesoglu'na teşekkürler..

Rijkaard en Neeskens naar Galatasaray

Rijkaard en Neeskens naar Turkije

5 juni 2009

ISTANBUL - Frank Rijkaard is de nieuwe manager van de Turkse topclub Galatasaray. Johan Neeskens gaat Rijkaard assisteren.

Rijkaard volgt Bülent Korkmaz op, die twee dagen geleden zijn ontslag indiende. De oud-speler van onder meer Ajax en AC Milan was tot 2008 werkzaam bij Barcelona. De benoeming van Rijkaard is verrassend, aangezien Turkse media er vanuit gingen dat Co Adriaanse of voormalig Real Madrid-trainer Juande Ramos de belangrijkste kandidaten waren om Korkmaz te vervangen.

Teleurstellende prestaties

Korkmaz was nog geen half jaar werkzaam in Istanbul. De oud-speler van Galatasaray nam in februari de taken over de Duitser Michael Skibbe, die verantwoordelijk werd gehouden voor de teleurstellende prestaties van de topclub.

Çevirisi;

Rijkaard ve Neeskens Galatarasay'da

Rijkaard ve Neeskens Türkiye'de.

ISTANBUL - Frank Rijkaard Türk kulübü Galatasaray'ın yeni menejeridir. Johan Neeskens ise Rijkaard'ın asistanlığını yapacaktır. Daha önceden Milan ve Ajax gibi kulüblerde top koşturan ve 2008 yılına kadar Barcelona ile çalışan Rijkaard iki gün önce istafısını veren Bülent Korkmaz'ın yerini alıcak. Türk medyasının Co Adriaanse ve Real Madrid'in eski menejeri Juando Ramos'u aday olarak gösterirken Rijkaard'ın gelmesi büyük bir sürpriz olarak gösteriliyor. Eski Galatasaray oyuncusu Korkmaz, şubat ayında performansıyla düş kırıklığı yaratan alman Micheal Skibbe'nin yerine getirilmişti, kalan yarım sezonda ise çabaları fayda etmedi.

340x.jpg

rijkaard_neeskens_160803h.jpg

1707415407.jpg

9_174_MEDIUMPIC_neeskens-right-m.jpg

Neeskens.jpg

Hayırlı olacağına eminim.İnşallah bu ekiple çok büyük başarılara imza atarız.

Resmi açiklama yapilmamasi korkutuyordu beni, ama açiklama da geldigine gore :

HOSGELDIN ÜSTAT ! :f50:

Bu adamın gelişine çok seviniyorum birde iyi bir Türk antrenör gelse süper olacak.

Konuyla alakalı değil ama şu dördüncü fotoda Guss Hiddink'in tipe bak yaa adam tam çatlak kardeşim be. O adamı GS'de çok görmek isterdim tam bir dahi ama olsun bizdede Rijkaardve Johan var bunlar yeter de artar bile..

Rijkaard dan daha yararlı olacağına inanıyorum.Dünyanın en iyi 2.adamlarından sayılıyor...

Neeskens'in gelmesi gerçekten çok önemliydi kesinleşmesine çok sevindim çok büyük işler yapıcaklar rijkaard'la beraber...

Neeskens >>>>>>>>>>>> Boekamp.

Endişeye, tasaya gerek yok.

Total Futbol efsanesi var. ;)

Hoşgeldin Johan Neeskens.

Üst Alt