Johansen'in Ardından, Orta Sahaya 3 Takviye Daha Yapılacak! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Johansen'in Ardından, Orta Sahaya 3 Takviye Daha Yapılacak!

Galatasaray, Celtic'in orta sahası Stefan Johansen ile yıllık 1 milyon 250 bin Euro'ya el sıkıştı. 2 milyon Euro isteyen Celtic ile de görüşmeler sürüyor. Aradaki fark sadece 500 bin Euro.
14680-thumb.jpg

Spor Toto Süper Lig'de yeni sezona şampiyonluk hedefiyle giren Galatasaray, teknik direktör Jan Olde Riekerink'in 'zeki, lider ve savaşçı' diye tanımladığı Stefan Johansen ile anlaştı.

Celtic'te
oynayan 25 yaşındaki Norveçli oyuncu Stefan Johansen'in menajeri Tore Pedersen ile ücret konusunda uzlaşma sağlandı. Buna göre Stefan Johansen'e yıllık 1 milyon 250 bin Euro verilecek. Maç primleri puan başı ve bu rakam da 3 bin Euro olacak.

Galatasaray, bu transferi duyurmak için Celtic ile son pürüzleri de aşmayı bekliyor.

ROTA ŞİMDİ DELANEY'E ÇEVRİLDİ

Stefan Johansen'in
bonservisi için 1 milyon Euro önerildi, ancak İskoç kulübü Celtic 2 milyon Euro istedi. Anlaşmanın 1.5 milyon Euro'da sağlanması bekleniyor.

Stefan
Johansen'in ardından ikisi ön libero olmak üzere, orta sahaya 3 takviye daha yapılacak. Orta sahadaki bir isim belli: Kopenhag'ın 24 yaşındaki futbolcusu Thomas Delaney...

Bilal, Emre ve Jose Rodriguez'in
ayrılmasıyla Galatasaray, orta sahayı daha da güçlendirmek istiyor.

hürriyet

Johansen dışında,Delaney-Afrikalı ön libero bir de Hendrick ya da Gunnarson gelsin baya iyi orta saha kurgumuz olur

25 yaş altı nefes alsa yeter, gelsin

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Çok iyi transfer olur. Herife "Norveçli Modric" diyorlar ...

Şaka bir kenara, cok katkı verir.
Pasları ve uzaktan sutları muazzam.
Selçukun çevik hızlı ve dikine pas atan versiyonu. Yani Selçukun"modern futbol versiyonu"

Videolarda hücumsal anlamlarını sezdim az çok zatende bana birazda defansif yönü lazım. O kısmı merak ediyorum açıkcası

Videolarda hücumsal anlamlarını sezdim az çok zatende bana birazda defansif yönü lazım. O kısmı merak ediyorum açıkcası
DMC / 6 Numara oynamaz / oynayamaz.
Bir DMC Transfer şart.

Ofansif DMC yahut 433-MC oynar bu Viking kardeşimiz.
Çok tercih edilmez ise de, gerekdinde Forvet arkası oynayabilir.

[ A ]
-------------DMC-----Johansen------
-----RM----------ACM------------LM--
----------------------ST----------------------

[ B ]
----------------------DMC------------------
--------------MC-------Johansen-----
------RW-----------ST--------------LW

( Gerekdinde/Alternatif: )

[ C ]
-------------DMC---------DMC------
-----RM---------Johansen------LM--

Son düzenleme:
DMC / 6 Numara oynamaz / oynayamaz.
Bir DMC Transfer şart.

Ofansif DMC yahut 433-MC oynar bu Viking kardeşimiz.

[ A ]
-------------DMC-----Johansen------
-----RM----------ACM------------LM--

[ B ]
----------------------DMC------------------
--------------MC-------Johansen-----
------RW-----------ST--------------LW

Yanına çılgın bi zenci lazım o zaman

Üst Alt