John Wick 3 - Parabellum - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

John Wick 3 - Parabellum

Film vizyonda suan gidenler var mi
Ben dün gece gittim.
Şu ana kadar izlediğim hem aksiyon hem hikaye olarak en iyi John wick filmiydi.
Sürprizlere açık olun, hikaye oldukça değişiyor. Bitişinde 4. Filmin geleceği sinyalini çok net vermişler.
John çok daha soğuk, kansız ve öfkeli. Aksiyon sahneleri çok daha ağır ve yoğun. Hikaye çok daha kaliteli, kısacası harika bir aksiyon filmi ortaya çıkmış. Arkanıza yaslanın ve keyfine bakın, sadece filmin ilk yarısı bile benim beklentimi zaten karşılamıştı endgame rezaletinden sonra... Haftaiçi tekrar gideceğim

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben dün gece gittim.
Şu ana kadar izlediğim hem aksiyon hem hikaye olarak en iyi John wick filmiydi.
Sürprizlere açık olun, hikaye oldukça değişiyor. Bitişinde 4. Filmin geleceği sinyalini çok net vermişler.
John çok daha soğuk, kansız ve öfkeli. Aksiyon sahneleri çok daha ağır ve yoğun. Hikaye çok daha kaliteli, kısacası harika bir aksiyon filmi ortaya çıkmış. Arkanıza yaslanın ve keyfine bakın, sadece filmin ilk yarısı bile benim beklentimi zaten karşılamıştı endgame rezaletinden sonra... Haftaiçi tekrar gideceğim

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Devam filmi gelir mi diyorsun?

Başrolünde Keanu Reeves’in yer aldığı John Wick serisinin 4. filminin gösterime gireceği tarih açıklandı.

John Wick serisinin üçüncü filmi olan Parabellum, şu anda sinemalarda gösteriliyor. Filmi izlemiş olanlar, dördüncü bir filmin kesinlikle geleceğini anlamıştı.Yeni bölümün vizyon tarihi açıklandı. John Wick serisinde katiller uzun uzun telefonla konuşmuyor ve mesajlaşarak organize oluyorlar. Yeni filmin vizyon tarihi de mesajla duyuruldu. Şirketlere ve hayranlara gönderilen mesajlarda John Wick’in 21 Mayıs 2021’de vizyonda olacağı açıklandı.

Filmin ilk 45 dakikası muhteşemdi ama sonrası bence çok yapmacık oldu.. Yüksek Konsül adamlarını yolladıktan sonra çelik yeleklere rağmen bunları indirmesi sonra uzakdoğulularla döğüşü bana göre yapmacıktı..Alttaki videoyu izleyin..Filme göre son 2 haftada yüzlerce adamı öldüren efsaneyi böyle yakalayacaksın kafasına 15 milyon dolar ödül olan adamı öldürmeyip oyun oynayacaksın..İlk 45 dakikalık aksiyonla son dakikalar aksiyon arasında dağlar kadar fark var kim ne derse desin

Üst Alt