# Jonas Hector | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Jonas Hector

Sene sonunda uzun yıllar sol bek sıkıntısını kökten çözecek bir isim. Alman Milli Takımının Sol Beki. Köln ile bu sene küme düşmeye oldukça yakın. Sene başında yaklaşık 3 ay sakatlandı. Bu hem kendisini hem takımı Köln'ü çok geriye götürdü. Eğer şampiyonluk gelirse alınması hem daha kolay hem daha şart olacak. Köln düştükten sonra tutamaz zaten.

Jonas Hector - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

YouTube

Gerçekleşme ihtimali olan önerilerde bulunalım lütfen.

Almanya Milli takımının banko sol beki bu adam.

sent via GSC

Gerçekleşme ihtimali olan önerilerde bulunalım lütfen.

Almanya Milli takımının banko sol beki bu adam.

sent via GSC

ne olmuş yani? Poldi'de 10 numarasıydı. Yaşı 28 oldu artık. Bu sene küme de düşünce piyasası iyice düşecek. Bana göre şampiyonluk da gelirse gayet olabilir.

Beşiktaş geçen sene Real Madrid 3.stoperi, son Avrupa Şampiyonasının en iyi stoperi olan Pepe'yi alabiliyorsa biz de Hector'u alabiliriz. Bu kadar küçümsemeyelim kendimizi.

Avrupa'nın 6.büyük yayın gelirine sahip ligiyiz.

ne olmuş yani? Poldi'de 10 numarasıydı. Yaşı 28 oldu artık. Bu sene küme de düşünce piyasası iyice düşecek. Bana göre şampiyonluk da gelirse gayet olabilir.

Beşiktaş geçen sene Real Madrid 3.stoperi, son Avrupa Şampiyonasının en iyi stoperi olan Pepe'yi alabiliyorsa biz de Hector'u alabiliriz. Bu kadar küçümsemeyelim kendimizi.

Birbirleriyle alakası olmayan adamları kıyaslıyorsun.

Poldi kâğıt üstünde evet Almanyanın 10 numarasıydı ama iyice çaptan düşmüştü ve milli takımda banko oynayan bir adam değildi. Hatta hâlâ niye alınıyor diye tartışmalar oluyordu Almanya da hep.

Pepe 35 yaşında bir adam eh onu da alabilsinler artık. Çarpıtıyorsun iyice.

sent via GSC

Birbirleriyle alakası olmayan adamları kıyaslıyorsun.

Poldi kâğıt üstünde evet Almanyanın 10 numarasıydı ama iyice çaptan düşmüştü ve milli takımda banko oynayan bir adam değildi. Hatta hâlâ niye alınıyor diye tartışmalar oluyordu Almanya da hep.

Pepe 35 yaşında bir adam eh onu da alabilsinler artık. Çarpıtıyorsun iyice.

sent via GSC

Tamam işte Hector'da çaptan düşüyor. Adam bu sene 3 ay sakattı, takımı da küme düşecek. Değil Hector, Messi bile takımıyla beraber küme düşerse mevcut piyasa değeri tepe-taklak olur. Geçen sene belki 25-30 isterlerdi ama şimdi maksimum 10-12 arası bir şey olur. Yaşı da dediğim gibi 23-24 değil. Artık 28 yaşında ve son büyük kontratı olacak. Bizim zaten pek fazla transfer yapmayacağım malum. Bir sol bek,bir de ortasaha alınır.

Milli Takımda en son Platenhhardt oynuyordu zaten. Sanki Alaba'yı alacağız dedim. Bana göre inanılmaz zor transfer değil. Biz ne gelmez denenler gördük, Hector onların yanında kim olur..

Hele bir şampiyonluk gelsin, göreceğiz bakalım.

Şampiyonluk gelse de alamaz Galatasaray, ancak dususe gectiginde belki, Podolski ornegi dogru diil, Arsenal'de yedeklikten Inter'de yedeklige dustugu zaman, milli takima da yedekte abilik yapsn diye cagrildiginda Turkiye'ye transfer oldu.

Her yasi ayni olan futbolcu ayni diil. Jonas'i gecen yil Liverpool £25m'a almak istedi alamadi. Simdi de hala adaylari arasinda, Koln ise satmak istemiyor. Alman milli takiminda duzenli oynayan adamlar genelde Turkiye'de kariyere tepeden bakiyorlar, cunku futbol duzeyi ve kariyer olarak daha ustteler. Biraz daha bekliycen. Ya da daha ekonomik cozum bul. Bayern ikinci ligden orta saha oyuncusu Kimmich'i aldi sagbek yapti. Guardiola da once Delph, sonra Zinchenko'yu solbek yapti, Delph bu sene belki ligin en iyi solbeklerinden biri oldu. Git ara bul, her gelene cop deme, her deneyene "bilmiyor" deyip cesaretini kirma.

Son düzenleme:
Tamam işte Hector'da çaptan düşüyor. Adam bu sene 3 ay sakattı, takımı da küme düşecek. Değil Hector, Messi bile takımıyla beraber küme düşerse mevcut piyasa değeri tepe-taklak olur. Geçen sene belki 25-30 isterlerdi ama şimdi maksimum 10-12 arası bir şey olur. Yaşı da dediğim gibi 23-24 değil. Artık 28 yaşında ve son büyük kontratı olacak. Bizim zaten pek fazla transfer yapmayacağım malum. Bir sol bek,bir de ortasaha alınır.

Milli Takımda en son Platenhhardt oynuyordu zaten. Sanki Alaba'yı alacağız dedim. Bana göre inanılmaz zor transfer değil. Biz ne gelmez denenler gördük, Hector onların yanında kim olur..

Hele bir şampiyonluk gelsin, göreceğiz bakalım.
Biraz gerçeklerden uzak yaşadığını düşünüyorum.

Plattenhardt Milli takım seviyesinden çok uzakta. Hector sakat diye oynatıldı zaten deneme amaçlı ve çok sönük ve vasat kaldı, Hector dan başka sol bek yok Almanya da şu an. Alttan gelen bi kaç genç var ama onların saha çok ekmek yemeleri lazım. Dünya da genel anlamda bek kıtlığı var zaten, Almanya da da böyle.

Her sakatlanan adam hemen çaptan mı düşüyor böyle mantık mı olur ya. Hector'u Bundesliga dan biri kapar ya da majör liglerden birine gider. Rahat bi en az 15 Milyon ederi var o adamın gelmişsin burada şampiyon olursak alabiliriz falan diyorsun. Nereye alıyorsun hangi parayla alıyorsun. Gerçeklerle yüzleş biraz, burada Max Meyer'i alalım diye öneride bulunanlardan farkı yok senin Hector önerinin.

Gomez gibi Poldi gibi istenmeyen veya belirli bir düşüş yaşayan adam olmadıkları sürece hiç bir Almanı öyle kolay kolay Türkiye ye getiremezsin. Yüksek para vermen bile bir yere kadar işler sadece.

sent via GSC

Alman milli takımı 'nın sol beki be reis Hector

Bugün Köln küme düşse Bundesliga 'da ki 18 takım Hector-Horn-Koziello-J.Córdoba-Sörensen gibi adamları havada kaparlar

topcuyu daha cocukken bulacaksin demin bbcde gordum bize karsi show yapan milinkovic savic icin 70 veren varmis lazyo vermiyormus
artik ici gecmis patates topcularla ilerlemeye calismak bize birsey kazandirmaz
hecktor icin de gecerli cunku o da patates olmadan trye gelmez

topcuyu daha cocukken bulacaksin demin bbcde gordum bize karsi show yapan milinkovic savic icin 70 veren varmis lazyo vermiyormus
artik ici gecmis patates topcularla ilerlemeye calismak bize birsey kazandirmaz
hecktor icin de gecerli cunku o da patates olmadan trye gelmez
Tüm dünya anladı bi biz anlamadık altyapı yatırımının önemini.

Getirisi görüntüsünden kat kat daha yüksek ama kimse emek ve zaman harcamak istemiyor.

sent via GSC

Cordoba berbat bir adam. On o kadar para vererek büyük enayilik yaptı Köln.

Tam bir kazma.

sent via GSC

Bence kalbur altı takım forveti reis adam

Santrafor özellikleri gerçekten tam kazma pozisyon bilgisi/bitiriciliği belki de amatör topçu seviyesinde

Ama gücü deliciliği agresifliği ile rakip savunmayı delirtebilir
Köln çift forvet oynarsa iş yapar diyordum ama kazmalığı çok ağır bastı ...

Kicker'a gore Jonas Hector'u Dortmund ve Bayern almayi dusunuyormus.

Ayrica Koln kume duserse sozlesmesindeki serbest kalma maddesine gore 7-8 milyona serbest kalabilirmis.

Bu adam su an Almanya da bulunmaz hint kumasi gibi birsey cünkü adam akilli bek yok ülkede. Plattenhardt falan bunlar ilk 11 oyuncusu olmaktan uzak isimler.

Sakatliktan cikar cikmaz da hemen Milli Takim da ilk 11'e döndü. Yukarida da yazdigim gibi bu adami transfer etme ihtimalimiz yok.

Köln ligden düserse, ki bana göre coktan düstüler, 8 Milyon € luk bir opsiyonu varmis. En büyük iki talipli Bayern ve Dortmund. Bence Bayern sözlesmesi biten Bernat'i yollayacak yerine de bunu alacak.

Bu arkadaş %60-%70 Bayern 'e gider Bayern sever kadrosunu böyle Alman oyuncularla genişletmeyi

Belki Bernat 'ı da bize salabilirler böyle olursa ...

Üst Alt