Jose Antonio Reyes Analizi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jose Antonio Reyes Analizi

Cevap: Jose Antonio Reyes Analizi

Başlık ne güzel özetliyor aslında herkes parça parça anlatmış, bu adam hızlı sayılmaz, zeki, pasları, ortaları sutları iyi ama fizik güç zayıf, süreklilik yok, savunmaya katkı kesintili, skorer değil, son vuruş zayıf. İkinci forvet oynatsan İliç gibi skorer değil, orta sahanın ortasına koysan göbek yumuşar, 4-3-3'ün sag forveti olacaksa diğer iki forvetin skorer özellikli olması gerekli, 4-4-2 oynatacaksan arkasına sağlam adam koyup ustunede sol açıgın savunmasının iyi olması gerekir. Kısaca aslında hiçte alınası bir adam değil. Ya tutarsa potansiyel var, fiyat uygun.

İşin doğrusu ise F.Terim ve Ü.Aysal'da isimli oyuncu saplantısı var, sırf dunya çapında kaleci getiricem diye 11m euro verip Muslera'yı almak, istedikleri sol açıkları alamayınca, geçmişi adı olan Riera'yı almak gibi. Reyes kimseninde kafasında cuk diye oturan bir oyuncu değil.

Özellikleri konusunda sana katılmıyorum.Benim kafama gayet te oturan bir oyuncu...

Başlık ne güzel özetliyor aslında herkes parça parça anlatmış, bu adam hızlı sayılmaz, zeki, pasları, ortaları sutları iyi ama fizik güç zayıf, süreklilik yok, savunmaya katkı kesintili, skorer değil, son vuruş zayıf. İkinci forvet oynatsan İliç gibi skorer değil, orta sahanın ortasına koysan göbek yumuşar, 4-3-3'ün sag forveti olacaksa diğer iki forvetin skorer özellikli olması gerekli, 4-4-2 oynatacaksan arkasına sağlam adam koyup ustunede sol açıgın savunmasının iyi olması gerekir. Kısaca aslında hiçte alınası bir adam değil. Ya tutarsa potansiyel var, fiyat uygun.

İşin doğrusu ise F.Terim ve Ü.Aysal'da isimli oyuncu saplantısı var, sırf dunya çapında kaleci getiricem diye 11m euro verip Muslera'yı almak, istedikleri sol açıkları alamayınca, geçmişi adı olan Riera'yı almak gibi. Reyes kimseninde kafasında cuk diye oturan bir oyuncu değil.

Muslera transferini eleştiren çarpılır ne diyorsun yahu ? 40 yıl sonra ilk defa kalecimiz oldu Muslera sayesinde. 20 milyon verseler bile değerdi. Bonservissiz veya ucuz kalecilerle neelr yaşadığımızı gördük . Muslera açık ara şu an Türkiye liginin en kaliteli kalecisi takıma verdiği katkı ortada

yaptik bir hata insallah yaniltir beni gücsüz bir oyuncu oynamiyorda kac sezondur. neyse hayirli olsun.

daha çok atan değil attıran bir oyuncu rieradan iyi oyuncu ama hemen hemen özellikleri aynı yani baktığımız zaman.uzaktan şut var adamı eksiltebiliyor ama hızlı değil

Bilende yorum yapmış bilmeyende:) Anladığım kadarıyla Reyes Bank Asya'da bile zor oynar foruma göre:)

4-4-2 veya 4-2-3-1 de oynar Reyes, 4-3-3'ün oyuncusu değil. Çünkü golcü bir kanat oyuncusu değil.

Takımımıza büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum, hayırlı ugurlu olsun.

Adam Barca dısında Bütün büyüklerde oynamıs.Haksızlık yapmayın bukadar Güiza La liga gol kralı diye Fenerliler parti yapıyordu

Arsenal'da ki gibi oynayacaksa gelsin.O dönem çok iyidi sonrasında Real Madrid , Atletico Madrid ve Benfica formaları giydi ve pek bir varlık gösteremedi.En son tekrar Atletico Madrid'e geldi ve bana göre istikrar sorunu vardı.Ama kesinlikle kötü bir oyuncu değil.Bize gelirken ki düşüncesi ne o önemli açıkçası Melo gibi top oynamaya gelirse ve karakterli davranırsa iyi işler yapar.

Arsenal'da ki gibi oynayacaksa gelsin.O dönem çok iyidi sonrasında Real Madrid , Atletico Madrid ve Benfica formaları giydi ve pek bir varlık gösteremedi.En son tekrar Atletico Madrid'e geldi ve bana göre istikrar sorunu vardı.Ama kesinlikle kötü bir oyuncu değil.Bize gelirken ki düşüncesi ne o önemli açıkçası Melo gibi top oynamaya gelirse ve karakterli davranırsa iyi işler yapar.

arsenalde direk forvet oynıyordu diğer takımlarda kanat oyuncusu yaptılar

Üst Alt