Jose Mourinho: "Terim çok iyi futbolculara sahip"


33. Santiago Bernabeu Turnuvası'nda Galatasaray'ı 2-1 mağlup eden Real Madrid takımında teknik direktör Jose Mourinho karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Real Madrid'in teknik direktörü Jose Mourinho, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında Barcelona ile oynanan Süper Kupa maçında yaşananlarla ve sonrasında olanlarla ilgili sorulara cevap vermedi. Mourinho, ''Son iki günde olanlardan sonra kendinizi nasıl hissediyorsunuz?'' sorusuna ''Hiç olmadığı kadar iyi'' cevabını verdi.Portekizli teknik adam, Galatasaray'ı nasıl bulduğuyla ilgili bir soruyu ise daha çok teknik direktör Fatih Terim'e övgüler yağdırarak yanıtladı. Mourinho, ''Fatih, çok yakın arkadaşım, iyi bir motive edici ve mükemmel bir teknik direktör. Bir süre prestijine uygun takımlarda çalışamadı ama şimdi tekrar Galatasaray'da. Çok iyi futbolculara sahip bir kadrosu var. İyi işler yapmasını umuyorum çünkü arkadaşım'' dedi.Mourinho ayrıca, Nuri Şahin'in kadroya alınmamasının sebebini ise şöyle açıkladı:''Henüz sakatlığı tam geçmedi. Ama iyiye gidiyor. Oynamaması ve taraftarın onu henüz görememesi üzücü. Benim görüşüm, Madridlilik duygusu olanların çok hoşuna gidecek. Kadromuz kısıtlı ve takımın ona ihtiyacı var.''25 Ağustos 2011 Perşembe - 02:47

AA
 
Cevap: "Terim çok iyi futbolculara sahip"[QUO''Henüz sakatlığı tam geçmedi. Ama iyiye gidiyor. Oynamaması ve taraftarın onu henüz görememesi üzücü. Benim görüşüm, Madridlilik duygusu olanların çok hoşuna gidecek. Kadromuz kısıtlı ve takımın ona ihtiyacı var.''25 Ağustos 2011 Perşembe - 02:47

AA[/QUOTE]Yuuhh senınde kadron kusutlıysa biz ne yapalım acaba
 
Cevap: Jose Mourinho: "Terim çok iyi futbolculara sahip"Madem çok beğendin bizimkileri değişelimmi kadroları hoca?
 
Cevap: Jose Mourinho: "Terim çok iyi futbolculara sahip"madrid baskani kadromuzda düsünmedigimiz tüm oyuncularda öncelik galatasarayda dedi.Seref Aydin ispanyada görüsme olacak dediIbrahim seten yarin siyahi bir oyuncu girisimi olacak deditek yol lassana diarra / drentheBunu demiş mi gerçekten?Link var mı bu söylediğinle ilgili?
 
Cevap: Jose Mourinho: "Terim çok iyi futbolculara sahip"Melo transferi Real Madrid'in gündemindeydi zaten.Lass Diarra ile takas olabileceği konuşuluyordu.Ama bize geldi.
 
Üst Alt