josé mourinho | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ben bu adama ne desem bilmiyorum ,once Turkleri Real Madrid'e alisi sonra transferlerde bizi dunya yildizlarina methedisi

hastasiyiz diyorum sadece ,buyuksun Jose

Drogba'nın transferini Mourinho'ya sorduğunu ifade eden Çalışkan, "Drogba, Mourinho'nun mesajını gösterdi. Mourinho'ya üç tane takım yazıyor ve Mourinho Galatasaray'a git kesinlikle çok büyük kulüp diyor. Yazan takımlar Milan, Schalke ve Galatasaray... Galatasaray'ın daha çok istemesi Drogba'nın Galatasaray'ı tercihinde büyük etken oldu. Teklf edilen rakamları görseniz inanamazdınız. Ünal Aysal ve Fatih Terim'le görüştürdük ve çok etkilendi." dedi.

:ayatollah::ayatollah::ayatollah:

Cevap: jose mourinho

galatasaray'a göz kırpan teknik direktör

Fatih Terim ---> Milli takım or Avrupa'da bir kulüp

Mourinho ---> Galatasaray

olur mu ki ? :asd:

603103_593809683978931_853841210_n.jpg

sen anladın fenev

Teşekkürler Mourinho! Bu adamı zaten severdim şimdi daha çok seviyorum sneijder ve drogba transferlerinde çok büyük katkısı oldu.Ayrıca Mourinho'nun Türk futboluna Galatasaray'ımıza ve Fatih Terim'e sempatisi var:)

Hoca haricinde dizginleri elinden kacirmayacak ender hocalardandir. Lakin Galatasarayli olan kalsin. Hem Mou daha genc sayilir. Ileride belki.

adam bize çalışıyor durmadan :ayatollah: bide şu marcelo ya da coentrao'dan birini yollasa süper olur :trollface:

Üst Alt