josé mourinho - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Reis nereye gitti acaba ?

Lyon Başkanı Aulas, başka bir takımla anlaşmak üzere olduğu için Mourinho'nun teklifi reddettiğini açıkladı.

Reis nereye gitti acaba ?

Lyon Başkanı Aulas, başka bir takımla anlaşmak üzere olduğu için Mourinho'nun teklifi reddettiğini açıkladı.

HO

mourinho_fantastik_bir_ortam_bayildim13934541350_h1132154.jpg

''Parker The Bus!''...En büyük başarılarını hep defansif futbolla kazanmış bir TD olmasına rağmen, sözde ofansif futbol özlemi çeken pek çok kişinin yere göğe sığdıramamasını hep ilginç bir paradoks olarak görmüşümdür...Bence de yüksek karizmaya sahip ama bahsettiğim konunun bununla alakası yok...

Yüsekdi duraksadı ve çöktü. Fatih hocaya benziyor; teknik bilgisinin çok iyi olduğunu düşünmüyorum. iyi bir Motivasyon ve Manipülasyon becerisine sahip, saha dışında da çok aktif bir koç. Yine büyük bir takıma gider yine başarısız olursa sanmıyorum bir daha FirstClass takım emanet etsinler.
Kendisine hep sempati duymuşumdur. umarım bir gün bizim takımı çalıştırır.

kendisinin çok net şekilde meydan okumaya ihtiyacı var. Son dönemde bunu yapamadı. Sadece eski başarıyla övünen adama dönüştü.

Üst Alt