pep guardiola - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
[FONT=&quot] Galatasaray orta sahadaki probleme çare buldu, rotayı Barcelona'ya çevirdi.Hedef Guardiola [1998]

[/FONT]
DShg6JFW0AIL3wt.jpg
[FONT=&quot]

[/FONT]

Chelsea macindaki Guardiola'nin lehine olan hatayi yazip aleyhine olanlari yazmamis ama bunun disinda guzel gecirmis diye dusunuyorum.

josep guardiola
İlk paragrafı okudum direk falso Kroos kendi gitmek istedi Real hayali diye, zaten 25 milyon euroya gitti sözleşmesi bitiyor diye.

Ekşicilerin çoğu Beşiktaş dilosudur ve boş atar şaşırtmadı yine.

Tam dogru degil. Kroos kalmak isterdi , ama yüksek maas istedi. Bunlarin cimrileri (Rummenigelar iste), buyur kapi orada diyip postaladilar. Bildigin Azizlik yaptilar

Chelsea macindaki Guardiola'nin lehine olan hatayi yazip aleyhine olanlari yazmamis ama bunun disinda guzel gecirmis diye dusunuyorum.

josep guardiola
İlk paragrafı okudum direk falso Kroos kendi gitmek istedi Real hayali diye, zaten 25 milyon euroya gitti sözleşmesi bitiyor diye.

Tam dogru degil. Kroos kalmak isterdi , ama yüksek maas istedi. Bunlarin cimrileri (Rummenigelar iste), buyur kapi orada diyip postaladilar. Bildigin Azizlik yaptilar
Posta koyup o paraya giden adamın niyeti gitmektir. Ha dediğin doğruysa yine Peple alakalı değil.

Kimse Kroos gibi adamın gitmesini istemez.

josep guardiola

Posta koyup o paraya giden adamın niyeti gitmektir. Ha dediğin doğruysa yine Peple alakalı değil.

Yok degil. Zaten Yönetim ara sira Pep‘i dinlemeyip kendi islerini yaptilar ( Götzeyi almalari en ünlü örnek mesela).

josep guardiola

Yok degil. Zaten Yönetim ara sira Pep‘i dinlemeyip kendi islerini yaptilar ( Götzeyi almalari en ünlü örnek mesela).
Bayern bacağına sıkıyor Pep sonrası düşüş çok belliydi eskiyle alakaları yok.

Mevzu para harcamak da değil diğer takımları bitirip Almanya şampiyonu olmak başarı değil.

Yine eleştiri dozu abartılıyor. Liverpool'a elendi diye ligde yaptıklarını tamamen yok saymak anlamsız. EPL gibi bir ligde kim bu kadar iyi oynayıp, rahat şampiyonluk kazanmış? Hadi Bundesliga'da Bayern zaten şampiyon oluyor da EPL'de de mi City her sene şampiyon oluyordu? Ben esas sorununun tiki takanın en büyük zaafı olan savunmada olduğunu düşünüyorum. Tiki taka inanılmaz derecede hücuma önem veren ve biraz savunmayı salan bir sistem. Bir de üzerine Ottamendi, Kompany, Laporte ve Stones gibi leş stoperlerin olması eklenince iyi hücum yapan takımlara karşı çaresiz kalıyorsun. Bu tip maçlarda sistemi biraz gevşetmeli ve dengeli oynamalı bana kalırsa. Sistemden taviz vermeye hiç sabrı olmaması bazen pahalıya patlıyor. Buna sırf ayağı iyi diye Laporte'u alması ve Laporte'un ilk ciddi sınavda madara olması ek bir örnek. İki stoperden biri biraz daha kazma ama daha iyi savunma yapabilen bir adam olsa ve büyük maçlarda oyunu dengede oynamaya çalışsa çok daha iyi olabilir.

Gazeteci Luigi Guelpa: "Pep Guardiola'nın önümüzdeki dört yıl boyunca Juventus ile anlaşmaya vardığını öğrendim.Bana bu bilgiyi veren kişi Ronaldo'nun Juventus'a gideceğini söyleyenle aynı kişi."

Üst Alt