# Joseph Yobo - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Joseph Yobo

Cevap: # Joseph Yobo

Lucas Neill'a çok benziyor Yobo'nun oyun stili.Hatta Neill'ın artıları var Yobo'ya göre sağbek oynayabilmesi vs.Neill ile Yobo mükemmel ikili olurdu bence.

iyi olur valla ama o bölgeye tek başına yobo yetmez yanına iyi bir defans oyuncusu alınmalı. ozamanda maliyet katlanır bence serveti elden çıkarmalıyız yedek kalınca sorun yapıyo ilk 11 de ii bir oyuncu değil.

arkadaş hiç mi maç izlemiyonuz ya da nasıl izliyosunuz merak ediyorum.. ujfalusi her türlü yobo'dan daha hızlıdır, hem kısa mesafede hem de uzun mesafede..

Yobo için anca Ujfalusi'nin kramponlarını taşır mı okumadım

Yobo çok ağır diyenini mi okumadım

Servet Yobo'dan iyi diyenini mi okumadım

En büyük sorunumuz zaten elimizdeki oyunculara biraz fazla değer biçmek oldu..

Yobo gibi bir adam tam aradığımız kan..

Müthiş bir transfer olur,ama Servet satılmadığı sürece yabacı stoper alınmaz.Ayrıca (Kaleci,Ujfalusi,Ön libero,Sağ açık,Elmander,Forvet) ilk 11'de 6 yabancı olacak zaten.Birde Yobo'yu yedek tutar mıyız sanmıyorum.

Bu arada nasıl bir İnglizce'niz var da anlamadan etmeden konu açıyorsunuz?

Haberde Yobo Galatasaray'da kalacak diyor.

Geçen yıl bizde mi oynadı bu adam?

Yanlış yazılmış haber. Nokta.

servet çetin an itibariyle tükiye'de oynayan ve türk vatandaşı olan en iyi stoperdir.. sen gidip servet'i kesip yerine yobo'yu oynatırsan, türk milli takımının hali nice olur, sonra ağlamayın kızmayın avrupa kupasına katılamıyoz diye..

servet çetin an itibariyle tükiye'de oynayan ve türk vatandaşı olan en iyi stoperdir.. sen gidip servet'i kesip yerine yobo'yu oynatırsan, türk milli takımının hali nice olur, sonra ağlamayın kızmayın avrupa kupasına katılamıyoz diye..

Zaten katilamiyoruz ,zaten en iyi stoperimiz Servet , en iyi sol bekimiz Hakan Balta oldugu icin Azerbaycan'a bile yeniliyoruz

Fenere gideceği belli olduğu için herkes b.k atmış adama.. Ujfalusi'den de Servet'ten 2 gömlek iyi oyuncu..

Servet ne servetmiş ulan.Üç senedir yanında oynayan bütün adamlar, teknik direktörler gönderildi.Servet halen duruyor. Anasını satayım verelim klubün anahtarını servete bari o olsun.

Servet ne servetmiş ulan.Üç senedir yanında oynayan bütün adamlar, teknik direktörler gönderildi.Servet halen duruyor. Anasını satayım verelim klubün anahtarını servete bari o olsun.

Florya'nin 5 kapisi var diyordu Adnan Polat

Bunlarin kapisinin anahtarlarinin kimde oldugu belli zaten

SERVET , HAKAN BALTA , MUSTAFA SARP , AYDIN , NEZIHI

Allahtan kurtulduk Nezihi'den

Zamanında Servet Marsilya'nın listesindeyken bırakacaktık 7'ye 8'e...

Neyi ispatlamaya çalıştık satmayarak anlamıyorum.

Şimdi gelecek kimseyi Servet'le kıyaslamak durumunda kalmazdık.

Üst Alt