Josue Yeni Sezonda Nasıl Kullanılmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Josue Yeni Sezonda Nasıl Kullanılmalı?

Josue Yeni Sezonda Nasıl Kullanılmalı?

• Kullanılan toplam oy
    26
Ucuz olacak ise bonservisi alınsın CM pozisyonu için

Selçuk-De Jong-Donk-Sneijder filan alayını satıp Danilo-Gueye gibi bir insan yiyen CDM yanına monte edilsin

Josue bizim sözleşmeli futbolcumuz değil ki yeni sezonda nasıl kullanılacağını tartışıyoruz?

Kiralık sözleşmesine göre bonservis opsiyonu 5m euro. Pazarlık da yapılsa anca 3.5m'e falan düşer. O para da verilir mi tartışılır. Ben olsam vermezdim zira büyük/önemli maçlarda baskıyı kaldırabilecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum, anca zayıf Anadolu takımlarına karşı oynar.

Mümkünse kullanılmasın.
Varolan ortasahalar arasında iyi gözüküyor olabilir ama kesinlikte bizim 11 oyuncumuz değil.
Bjk maçında kaçırdığı topu unutmadık.

DEFOL dursun!

Bize Josue lazım değil Bize Melo Lazım...
felipe-melo-nun-emre-bel%C3%B6zo%C4%9Flu-na-%C3%A7ekti%C4%9Fi-hareket_613527.jpg

Selcuk gitseydi tekrar kiralayabilirdik belki.
Artik hic gerek yok. Fernando-Ndiaye-Tolga-Selcuk 2 yabanci 2 yerli var elimizde o bölgede. Trabzon Onazi'yi satabilirse malum kisiyi adamlara verip Musa'yi almak lazim orta sahaya alternatif olarak. Yedek yabanciya siddetle karsiyim potansiyelli scout transferi degilse. Linnes, Carole, Rodrigues ayarinda bir oyuncu Josue gercekci olursak. Ha gecen yil o les kadroya göre eli ayagi düzgün bir topcuydu o yine ayri konu.

Artik hic gerek yok. Fernando-Ndiaye-Tolga-Selcuk 2 yabanci 2 yerli var elimizde o bölgede. Trabzon Onazi'yi satabilirse malum kisiyi adamlara verip Musa'yi almak lazim orta sahaya alternatif olarak. Yedek yabanciya siddetle karsiyim potansiyelli scout transferi degilse. Linnes, Carole, Rodrigues ayarinda bir oyuncu Josue gercekci olursak. Ha gecen yil o les kadroya göre eli ayagi düzgün bir topcuydu o yine ayri konu.
Bende rotasyon icin yerli oyuncu olsun isterim ama kaliteli biri yok malesef. Musa da bizim aradigimiz kalitede biri degil bence. Almanya'dan getirecen ya da mesela.

Üst Alt