# Juan Iturbe | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Iturbe

Roma'da beklenen performansını sergileyememiş bir mücevher. Benim her zaman çok beğendiğim ama bir türlü kritik eşiği atlayamamış bir oyuncu.

Roma'da bir türlü olmadı ve bana göre devre arası almak çok iyi fırsat. Sağ Kanat sorunumuz olduğu açık. Ne Sinan,ne Yasin, ne de Poldi bence bekleneni veremiyor. Son derece makul bir ücrete Sağ Kanat eksiğimizi kapatırız.

2-3 Sene önce Verona'da yaptıkları;

Juan Manuel Iturbe - Best Verona Goals & Skills - HD - YouTube

O bidon ödülünü ülkemizde yanlış anlıyorlar. En kötü oyuncuya değil, bekleneni veremeyene veriliyor. İturbe 25M'ye alınmış bir oyuncuydu.

Lens eğer bu ligde iyi işler yapıyorsa İturbe'de en kötü bir Lens,Quaresma olur.
Bende o yuzden oyle bir yorumda bulundum, Melo icin de oyle dendi ama bizde cok basarili oldu.

iturbe veya vargas gibi arif erdem tipinde bir oyuncuya ihtiyacımız var 4-4-2 de erenin yanına biri gerekli hızlı

Onur Yücel gerçekten bende Iturbe'yi çok istemiştim hep renktaş Bruma&Iturbe sağlı sollu dağıtır bu ligid avrupada bile çok az takımda var bu kadar hızlı 2 kanat oyuncusu gelsin çok isterim açıkcası
Bruma&Iturbe özellikle çok çok fizik çalışması yapmaları lazım bu lig için neyse ama hala ikiside çok güçsüz fizik olarak güçlenirlerse Ronaldo&Bale gibi tutulması çok zor iki kanat oyuncumuz olur

Üst Alt