GSC Scout - # Juan Jesus | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
484755_500302603355484_761653637_n-e1363597942609.jpg

Evet beyler. İnterin Brezilyalı stoperi. 12 Milyon Euro piyasa degeri var. Sizin yorumunuz nedir ?

121985-1471592911.jpg

JUAN JESUS
UYRUK: BREZİLYA
MEVKİ: Stoper
D.T : 10/06/1991

Roma'da kayboldu. Türkiye Ligi'nde fark yaratır. Kariyeri düşüşte ama sağlam topçu.​

Mevcut yonetim varken bence kendinizi yormayin renktaslar

Yoksa ne topcular var alinabilecek hemde makul fiyatlara ama bizim yonetim olsun , td olsun futbol cahili olunca bu kadar oluyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Bana göre mutlaka sol ayaklı stoper gerekiyor bize. Juan Jesus'ta gayet iyi tercih olabilir. Maicon sert,fizikli,havadan etkili ama ağır,gereksiz fauller veya gole sebep olacak hatalar yapan biri. Denayer'i de alıp 3 tane atletik stoperimiz olabilir.

Juan Jesus - Oyuncu profili 17/18

Gerektiğinde sol bekte oynayabilen bir isim. Roma artık hedeflerini büyüttü bu seneden sonra. Genelde Manolas-Fazio oynuyor. Maicon'u satıp biraz üstü bir fiyata Jesus iyi tercih olur.

Stoper için gelecekse hiç gelmesin Chedçu-Semih'den en ufak bir + bile yok

Ama solbekde harbi kendini buldu oynayabiliyor
bjk ve fener ilgileniyomuş.şaşırttı beni yorumun.ben iyi stoper diye biliyodum,ağır olsa da.hala aynı düşüncede misin?son 4 sezondur ortalama 20 maç oynuyomuş romada.4 sezonda az şans bulmus.ama fenerliler dünyanın en iyi stoperi muamelesi yapıyo : ))riskli transfer gibi.adam bjkyle dalga gecmiş zaten haberler yüzünden,fenere ne der bilmiyorum

Üst Alt