# Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino | Transfer Haberleri

Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, Galatasaray'da forma giyen Kolombiya'lı futbolcu Juan Pablo Pino'nun transferi için Galatasaray Kulübüne teklif götürdüklerini açıkladı.

Yabancı futbolcu transferinde çalışmalara hız veren Orduspor Kulübünde Başkan Nedim Türkmen, Galatasaray'lı Juan Pablo Pino'yu kiralık olarak kadrolarına katmak için Galatasaray yönetimi ile görüştüklerini açıkladı.

Bir kaç gün önce Juan Pablo Pino'yu kiralık olarak transfer etmek için Galatasaray Kulübü ile görüşmelerde bulunduklarını belirten Başkan Nedim Türkmen, bu futbolcuyu yurt dışından bir başka kulübün bonservisi ile birlikte istemesi üzerine görüşmelere ara verdiklerini belirtti.

Juan Pablo Pino'yu bonservisi ile birlikte isteyen Tatar Kulübünün, Galatasaray'dan istediği 3 günlük sürenin bugün dolması ile birlikte tekrar bu futbolcu için Galatasaray Kulübü ile görüşeceklerini belirten Nedim Türkmen, Pino'yu Galatasaray'da 1 yıllığına kiralamak istediklerini açıkladı.

Başkan Nedim Türkmen, bugün Galatasaray Kulübü ile yapacakları görüşmenin ardından, bir sorun çıkmadığı taktirde Pino transferinin büyük ölçüde gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

Galatasaray'da sağ açık ve forvet mevkiilerinde görev alan Juan Pablo Pino, 19 Temmuz 2010 tarihinde 3 milyon € karşılığında Monaco'dan Galatasaray'a transfer olmuştu.

Hüseyin Öztürk

Pino Orduspor Yolunda... - Orduspor - MoRBeYaZ.NeT

Cevap: Pino Orduspor Yolunda

Pino biz de kalmali.. Cok klasik olacak ama vasat bir takimda bile kendini az çok göstermeyi basardi, iyi bir takimla cosar.. Potansiyel mevcut..

Hüseyin abiyi başkan çok sever. Hemen aramış detayları sormuş. Böylece Tatar kulübününde Pinoyu istediğini öğrenmiş oldunuz.Pİno'nun zaten haberi yoktur. Kiralık olarak anlaşırlırsa, ona bilgi verilir.

Kanat oyuncusu alıncaksa bi şekilde elden çıkarılması lazımdı zaten. Kadroda kanat bölgelerinde çok fazla şişkinlik olcaktı

Ben niye ordu gidiyor ben biliyor tek ordu gunners giderse pino oraya gider

Pino reis'den alıntı

Pino gitmesin. Sarp'ı alacaktı Ordu. Pino'nun yine bu adamla aynı takımda oynamasını istemem.

Hüseyin abi twitter'da, Pino pürüz çıkarmazsa Pino yarın yada bilemedin Cumartesi Orduspor'da...Diyor.

İş pinoda bitecekmiş..

TRT 3 de Güney afrikada teknik direktörlük yapmış ismini hatırlamadığım bir teknik direktör Drogbayı çok övdü. İnsanlığı ve profesyonelliği konusunda olumlu şeyler söyledi. Alınma imkanı varsa kesinlikle alınmalı dedi.

Muhsin Ertuğruldu sanırım söyleyen.

Üst Alt