# Juan Pablo Pino | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Juan Pablo Pino

Adı bazı forumlarda geçiyor diye açıyorum. AS Monaco takımında oynuyor. Kanatlarda ve forvet olarak görev yapabiliyor. Uzaktan güzel golleri vardır. 22 yaşında. Alınması durumunda yüksek fiyatlara satılabilir.

tw0mz5x3.jpg

pino.jpg

IMAGEN-4722499-2.jpg

Buradan bazı gollerini izleyebilirsiniz, tıklayın.

Cevap: #Juan Pablo Pino

Youtube'dan nasıl analiz yapalım hocam:D Şaka tabi. Bu oyuncuyu tanıyorum ama hakkında fazla bi bilgim yok. Yani teknik açıdan;)

Ben 1-2 maçını izledim sadece. Pek büyük konuşamıyorum bu yüzden. Ama gayet hareketli ve ayaklarına hakim bir adam. Yararlı olabilir.

Üstünel, Pino’ya gitti

Galatasaraylı yönetici, Monaco’nun yıldızı için Fransa’ya uçtu. Kulübüne 6 milyon euro teklif edilen Pino’ya da 3 yıl için 4.5 milyon euro ödenecek

Cim-Bom, Juan Pablo Pino, harekatını başlattı. Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, dün Fransa’ya giderek, hem Monaco ile hem de Kolombiyalı star ile pazarlık masasına oturdu. 2012’ye kadar sözleşmesi bulunan 22 yaşındaki oyuncu için kulübüne 6 milyon euro teklif edildiği, Monacolular’ın da öneriye olumlu yaklaştığı belirtildi. Üstünel, sağ açık ve forvet arkası oynayan Kolombiyalı yıldıza da 3 yıllık bir teklif götürdü. Yıllık 1.5 milyon euro karşılığı, Pino’nun menajeri Muya ile el sıkışıldığı kaydedildi. Transferin imzaya kaldığı ifade edildi

Üstünel, Pino’ya gitti

Galatasaraylı yönetici, Monaco’nun yıldızı için Fransa’ya uçtu. Kulübüne 6 milyon euro teklif edilen Pino’ya da 3 yıl için 4.5 milyon euro ödenecek

Cim-Bom, Juan Pablo Pino, harekatını başlattı. Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, dün Fransa’ya giderek, hem Monaco ile hem de Kolombiyalı star ile pazarlık masasına oturdu. 2012’ye kadar sözleşmesi bulunan 22 yaşındaki oyuncu için kulübüne 6 milyon euro teklif edildiği, Monacolular’ın da öneriye olumlu yaklaştığı belirtildi. Üstünel, sağ açık ve forvet arkası oynayan Kolombiyalı yıldıza da 3 yıllık bir teklif götürdü. Yıllık 1.5 milyon euro karşılığı, Pino’nun menajeri Muya ile el sıkışıldığı kaydedildi. Transferin imzaya kaldığı ifade edildi

Nerede yazıyor ?

Birkaç kere izlemişliğim vardır, yakında bir büyük kulübe gider demişliğim de vardır hatta.Oldukça beğenmiştim kendisini.

Gerçekleşmesini isterim bu transferin

Ben 1-2 maçını izledim sadece. Pek büyük konuşamıyorum bu yüzden. Ama gayet hareketli ve ayaklarına hakim bir adam. Yararlı olabilir.

Ben cok macini izleme firsatim oldu ama bu adami bize dusurmezler

Bonservis bedeli 11 milyon avro Liverpool, Arsenal, Everton ve Tottenham ilgileniyor

Gorseniz nasil oynuyor cok rahat calim atiyor soguk kanli

Calim,Sut , hiz ve frikik de atiyor

Fransa'da yaşayan tanıdıklarımla az önce Msn'de konuşurken bu şahsı sordum... Kendileri, Monaco taraftarının Juan'ı inanılmaz sevdiklerini, kendi takımlarının Ribery'si olarak gördüklerini belirtti... Dönem ortasından beri bir çok takımdan teklif almış ama gitmemiş. Çünkü teklifler genellikle büyük klüplerden değil, "Napoli, Real Betis" gibi daha orta sınıf takımlardan gelmiş... Kendisinin de gitmek istediğini ama en çok La Liga'yı istediğini söylediler...

Kim bilir bir umut belki gelir?

Bu çocuk Dos Santos kadar harika ,birkaç maçını izlemiştim çok güzel bel kırıyor hızlı,şutları sert ama Rijkaard ın çok koşan ,ileri geri çalışan total futboluna uyar mı bilmiyorum sanki biraz Lincoln vari bir stili var

Alacaksak bu tarz genç oyuncular almalıyız, kariyerinde doyum noktasına gelmiş oyuncuları artık bi tarafa bırakıp babel,dos santos yada bu başlıktaki pino gibi oyuncuları getirmeliyiz kulübe.

Jouerez-vous à Monaco la saison prochaine ?

« Oui. J'ai signé un contrat jusqu'en 2011, et j'ai encore des choses à faire ici. »

Gelecek sene monaco da olurmusunuz?

Evet 2011 e kadar kontrat imzaladim daha yapacak cok isim var dedi

https://www.foot-news.com/index.php...-as-monaco-j-ai-encore-des-choses-a-faire-ici

il affirme vouloir rester pour s'ammeliorer malgré les grosses ecuries interressées comme Liverpool, Arsenal, Everton ou Tottenham. Son prix est fixé a environ 11M

Bonservis bedeli 11 milyon avro Liverpool, Arsenal, Everton ve Tottenham ilgileniyor

Üst Alt