julien stéphan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
2018’de Rennesde göreve gelen 40 yaşındaki teknik direktör, özellikle taraftarların çokça sevip saygı duyduğu bir isimdi. Stephan, geçtiğimiz sezonu tamamlanmadan tescil edilen Ligue 1’de 3.’ncü sırayı alarak Rennes'i tarihinde ilk kez Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmıştı.

27 Nisan 2019'da finalde 2-2 berabere kaldıktan sonra Paris Saint-Germain'i penaltı atışlarında 6–5 yendi ve 48 yıl sonra ilk defa Rennes'e kupa kazandirdi

Julien Stephan
Doğum tarihi/Yaş: 18 Eyl 1980 (40)
Doğum yeri:
Fransa
Rennes
Uyruk:
Fransa
Fransa
Antrenör lisansı : UEFA-Pro lisans
Antrenör olarak ø görev süresi : 2.53 Yıl
Tercih edilen diziliş : 4-3-3 ofansif​

1618145335215.png
Stade Rennes beat Paris St Germain on penalties to win French cup

1618145541242.png

Ertuğrul Sağlam’ın şampiyon olamamış Fransız versiyonu gibi birşey ki onun kadar tecrübesi dahi yok. Tam olarak başarısı nedir bu hocanın ? İsmi yazılıyor birkaç gündür forumda bende baya birşeyler başarmış sanıyordum. Adamın daha 3 sezonluk kariyeri bile yok.

Ertuğrul Sağlam’ın şampiyon olamamış Fransız versiyonu gibi birşey ki onun kadar tecrübesi daji yok. Tam olarak başarısı nedir bu hocanın ? İsmi yazılıyor birkaç gündür forumda bende baya birşeyler başarmış sanıyordum. Adamın daha 3 sezonluk kariyeri bile yok.
3 günlük yeni yetme t direktör bile bizden puan alabildi reis. cok seyapmamak leazim artik bu yas mevzusunu

3 günlük yeni yetme t direktör bile bizden puan alabildi reis. cok seyapmamak leazim artik bu yas mevzusunu
Puan alabilir Murat. Mesele şu, bizim ligin dinamikler farklı artık realist olalım bir zahmet. TFF, Koç, medya vs leş gibi ortama bu adamı getirirsen ilk 10 bile hayal olur. Adamı küçümsemedim zira, söylemek istediğim ülkemiz ve ligimizin şartlarına böyle genç hocalar olmuyor işte. Böyle bir isim olacaksa başımıza çok güçlü ve network’ü iyi bir Başkan/yönetim gelecek yoksa kurt bir hoca’dan yanayım. Maalesef.

Ertuğrul Sağlam’ın şampiyon olamamış Fransız versiyonu gibi birşey ki onun kadar tecrübesi daji yok. Tam olarak başarısı nedir bu hocanın ? İsmi yazılıyor birkaç gündür forumda bende baya birşeyler başarmış sanıyordum. Adamın daha 3 sezonluk kariyeri bile yok.
hocam senin bu demen ayni sey gibi 20 yasinda bir eleman ariyorum 15 yillik tecrubesi olsun , adam daha yeni basladi hocaligi zaman artik genc hocalara calisma zamandi julian nagelsmann 28 yasinda hoffenheim teknik direktoru oldu , Lampard ve Gerrard kac yasinda?
Julian stephan 2018 de teknik direktor oldu ve 2 sene icinde Rennese 48 yasinda kupa kazandirdi ve tarihlerinde ilk defa sampiyonlar ligine katildi.Birakin artik bu 60 yasinda hocalari.

hocam senin bu demen ayni sey gibi 20 yasinda bir eleman ariyorum 15 yillik tecrubesi olsun , adam daha yeni basladi hocaligi zaman artik genc hocalara calisma zamandi julian nagelsmann 28 yasinda hoffenheim teknik direktoru oldu , Lampard ve Gerrard kac yasinda?
Julian stephan 2018 de teknik direktor oldu ve 2 sene icinde Rennese 48 yasinda kupa kazandirdi ve tarihlerinde ilk defa sampiyonlar ligine katildi.Birakin artik bu 60 yasinda hocalari.
Lampard bildiğim kadarıyla şutlandı. Chelsea çoğu maçını izledim leş gibi oynatıyordu. Gerrard henüz erken konuşmaya. Tamam Rangers’ı baya ayağa kaldırdı laf yok ama tekrar edelim 1-2 takımlı ufak bir lig orası. Biz yendi ona da lafım yok ama bizi Alanya’da yendi Ankaragücü’de.

Mehmet ayrıca ben 20 yaşında 15 yıllık deneyimli falan gibi birşey yazmadım ve yazdığımdan bunu nasıl çıkardın anlamadım açıkçası. Baya baya bize kurt ve kendini kanıtlamış sistemi/tarzı bilinen bir hoca gelmeli diyorum. Böyle bir hocayı getirecek ne gibi bir fact var elimizde söyler misin ? Altyapımız mı çok iyi yoksa 100m Euro bütçemiz mi var ve hatta iyi bir Başkan/yönetim mi bulduk ? Burada önerilip duruyor diyorum bende kendini ispatlamış sanıyordum dedim ve şaşırdım. Yoksa lafım yok iyi hocadır falan ama ülkemiz - ligimiz belli. Fener denedi işte bir dünya para harcadılar. Yine şampiyon Güneş ve Terim oldu. İskoç ligi mi burası birkaç milyon Euro zarar ettin diye küme düşürsünler ?

Lampard bildiğim kadarıyla şutlandı. Chelsea çoğu maçını izledim leş gibi oynatıyordu. Gerrard henüz erken konuşmaya. Tamam Rangers’ı baya ayağa kaldırdı laf yok ama tekrar edelim 1-2 takımlı ufak bir lig orası. Biz yendi ona da lafım yok ama bizi Alanya’da yendi Ankaragücü’de.

Mehmet ayrıca ben 20 yaşında 15 yıllık deneyimli falan gibi birşey yazmadım ve yazdığımdan bunu nasıl çıkardın anlamadım açıkçası. Baya baya bize kurt ve kendini kanıtlamış sistemi/tarzı bilinen bir hoca gelmeli diyorum. Böyle bir hocayı getirecek ne gibi bir fact var elimizde söyler misin ? Altyapımız mı çok iyi yoksa 100m Euro bütçemiz mi var ve hatta iyi bir Başkan/yönetim mi bulduk ?
Ertuğrul Sağlam’ın şampiyon olamamış Fransız versiyonu gibi birşey ki onun kadar tecrübesi daji yok.demissin adam zaten 2 yil once hocaliga basladi ne gibi bir tecrubesi olmasini bekliyorsun ki bu sure zaafinda cok basarili olmus . Factor'den bahsetmek gerekirse Galatasaray'a hoca olacak factor bu,bize Barcelonadan Rijkaard geldi bu adammi gelmiyecek.

Ertuğrul Sağlam’ın şampiyon olamamış Fransız versiyonu gibi birşey ki onun kadar tecrübesi daji yok.demissin adam zaten 2 yil once hocaliga basladi ne gibi bir tecrubesi olmasini bekliyorsun ki bu sure zaafinda cok basarili olmus . Factor'den bahsetmek gerekirse Galatasaray'a hoca olacak factor bu,bize Barcelonadan Rijkaard geldi bu adammi gelmiyecek.
Orada söylediğim şu; bunun daha tecrübelisi ve daha başarılısı var Ertuğrul sağlam. Onun ismini verme sebebim de yazında altını çizdiğin Rennes kulübü. Ertuğrul da baya ilkler yaşattı Bursa’ya. Yetmedi şampiyon oldu. Hatta şöyle söyleyeyim bizim ülkede Bursa falan şampiyon olması, Rennes/Lille/Nantes gibi takımların Ligue 1’de şampiyon olmasından çok daha zor. Bunu sende biliyorsundur zaten. Benim söylemek istediğim buydu hem genç hem tecrübeli olsun demedim. Benim hem hayata hem de futbola bakış açıma ters yani ona şaşırdım. Keşke ideal koşullar olsa da genç hocalar gelse başa. İtalya da bizim gibidir bak yeni yeni deniyorlar. Bizim gibi dediğim siyaset futbol ile içiçe ki yine de bizim kadar değiller. Onlar bile yeni yeni işte Pirlo vs deniyorlar.

Orada söylediğim şu; bunun daha tecrübelisi ve daha başarılısı var Ertuğrul sağlam. Onun ismini verme sebebim de yazında üstünü çizdiğin Rennes kulübü. Ertuğrul da baya ilkler yaşattı Bursa’ya. Yetmedi şampiyon oldu. Hatta şöyle söyleyeyim bizim ülkede Bursa falan şampiyon olması, Rennes/Lille/Nantes gibi takımların Ligue 1’de şampiyon olmasından çok daha zor. Bunu sende biliyorsundur zaten. Benim söylemek istediğim buydu hem genç hem tecrübeli olsun demedim. Benim hem hayata hem de futbola bakış açıma ters yani ona şaşırdım. Keşke ideal koşullar olsa da genç hocalar gelse başa. İtalya da bizim gibidir bak yeni yeni deniyorlar. Bizim gibi dediğim siyaset falan iç içe ki yine de bizim kadar değiller. Onlar bile yeni yeni işte Pirlo vs deniyorlar.
Peki senin gorusun nedir veya adayin kimdir , Fatih Terim ile devammi etmek istersin yoksa tecrubeli basarili bir hoca ile mi calismak istersin eger getirebilirsen tabi ki oyle birisini

Peki senin gorusun nedir veya adayin kimdir , Fatih Terim ile devammi etmek istersin yoksa tecrubeli basarili bir hoca ile mi calismak istersin eger getirebilirsen tabi ki oyle birisini
Benim bir adayım yok henüz. Var ama getiremeyiz o yüzden söylersem ütopik olur. Ve evet, tecrübeli bir hoca isterim. Yaşlı demedim tecrübesi bilinen kendini kanıtlamış buraya geldiğinde yeniçerilerin yiyemeyeceği ve medyanın iki üç mağlubiyet sonrası kolay kolay eleştiremeyeceği.

Terim konusunda da istifa etmeli. Efendi bir şekilde yollar ayrılmalı. Bu sezon da çöpe gitti diyelim (daha 8 maç var ama futbol leş) iki sezondur başarısız olduğu net ve buraya kadar. Yalnız Terim gidince üstteki hoca gelince yanına Albayrak falan eklenince üstüne TFF Koç falan tünelin ucu çok kötü bir yere çıkıyor maalesef. Hele bir de Burak Elmas gibiler gelirse, daha 1 sezon geçmez Terim dön diye tavafa çıkar herkes.

Son düzenleme:
Üst Alt