# Julio Baptista - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Julio Baptista

Cevap: # Julio Baptista

google da gezerken bazı galatasaray forumlarında adımın ve sitenin adının geçtiğini duydum özellikle elano transferi öncesi ciddi makara geçenler olmuş hem gs1905 te hem burada hiç bir zaman isim vermedim ama elano konusunda isim yazdım daha niye yazmadığımı söylemiştim transfer çok görecilidir bir anda herşey değişebilir ama buradan açıkca söyliyeyim o dönem bana haber hem fb hemde bjk geldi hatta bir gün önce fb bir arkadaşım kendisi bana telefon açıp sabah öğrendim sizinkiler elanoyla anlaşmak üzereymiş dedi fakat ertesi gün 5 sularında aile içindende çok sağlam haberler hatta bir konferans görüşmesine şahit olunca haberi koydum ve çıktım çünki forumda kalsam üzerime çok tepki geleceğini biliyordum şimdi bir iki forumu okuyunca doğruda yaptığımı gördüm ama sabaha karşı telefonuma mesaj gelince uykulu uykulu gülmek çok güzeldi.

2006 yılının mayısından beri yatırımlar yapılacağını beni tanıyanlar bilir hep yazdım hatta buara biraz endişerimi yazınca gene o günki gibi tepkiler aldım ama şunu söyliyeyim transferin son gününe kadar herşey olabilir süpriz ayrılıkta olabilir ve süpriz gelenlerde hiç birşeyde olmaya bilir ama şunu söyliyeyim bu seson sonuna doğru takımızdan yurtdışına gidenler olucak ve yut dışından iki yada üç çok önemli transferler yapılacak

ama bunlardan önce mutlaka şirketlerin birleşmesi yapılmalı işte o birleşme olursa abartmıyorum 4 sene içinde türkiyeye öyle oyuncular gelip forma giyecekki herkesin ağzı açık kalacak saygılarımla

böyle yazmıştı

Açık konuşmak gerekirse Baptista Barostan kalıteli bir isim Baros gider Baptista gelirse hiç üzülmem aksine daha faydalı olur bizim için

Barosu harcamıyoruz Baros iyidirde benim takıldıgım nokta şu

Vay be biz neymişiz ya Baptistayı bile begenmiyoruz

Baptista sadece heybetiyle bu ligin altini üstüne getirir.Bunu tartismak bile sacma.Ama Baros´umuz gidecekse gelmesin kardesim..Ben Baros´a cok güveniyorum..Nonda gidecekse eyvallah derim...Kariköy´de degil onlari yenmek 8 tane atar döneriz

Vay be biz neymişiz ya Baptistayı bile begenmiyoruz

Anlama kabiliyetine hayranım gerçekten.. Baptista kötü oyuncu demedim, Baptista yeterli bir forvet değil dedim.. Bu yorumu yazacağına Baptista'yı biraz araştırsaydın, kariyerinin ilk yıllarında ön libero oynadığını, zamanlla forvete kaydığını, en verimli mevkisinin forvet arkası olduğunu görürdün..

https://www.transfermarkt.de/de/spieler/15952/julio-baptista/default/2009/leistungsdaten.html

Buradan son beş sezonda kaç maç oynamış, kaç gol atmış bak istersen..

Hep söyledim, yine söyleyeceğim, Baptista yeterli bir forvet değil..

Anlatabilmişimdir umarım..

Anlama kabiliyetine hayranım gerçekten.. Baptista kötü oyuncu demedim, Baptista yeterli bir forvet değil dedim.. Bu yorumu yazacağına Baptista'yı biraz araştırsaydın, kariyerinin ilk yıllarında ön libero oynadığını, zamanlla forvete kaydığını, en verimli mevkisinin forvet arkası olduğunu görürdün..

https://www.transfermarkt.de/de/spieler/15952/julio-baptista/default/2009/leistungsdaten.html

Buradan son beş sezonda kaç maç oynamış, kaç gol atmış bak istersen..

Hep söyledim, yine söyleyeceğim, Baptista yeterli bir forvet değil..

Anlatabilmişimdir umarım..

Sevillada forvet oynayarak rekor bir ücretle 34 milyon avroya Real Madridin yolunu tuttu. Brezilya milli takımında genelde forvet oynadı ve başarılı oldu. Evet yeterli degil

İyi forvet olsaydı 34 milyona aldıkları oyuncuyu 9 milyona satmazdı Real'liler.. Bir sezonda attığı gol sayısı en fazla 9 olan bir forvet yetersizdir..

Sevillada forvet oynayarak rekor bir ücretle 34 milyon avroya Real Madridin yolunu tuttu. Brezilya milli takımında genelde forvet oynadı ve başarılı oldu. Evet yeterli degil

tahminim arkadasin anlatmak istedigi, Baptista bildigimiz gibi genciliginden beri dogmus buyumus ogrenmis bir forvet tipi degil diye.. ornegin, RvN veya bir Owen, veya bir Klose veya bir Luca toni.

ha bu yonden bir dogruluk parcasi var, ama baptista fizigi ile komple bir futbolcu ve forvette rahatlikla oynar. ve turkiye gibi sert bir ligde altini ustunu dagitir.

tahminim arkadasin anlatmak istedigi, Baptista bildigimiz gibi genciliginden beri dogmus buyumus ogrenmis bir forvet tipi degil diye.. ornegin, RvN veya bir Owen, veya bir Klose veya bir Luca toni.

ha bu yonden bir dogruluk parcasi var, ama baptista fizigi ile komple bir futbolcu ve forvette rahatlikla oynar. ve turkiye gibi sert bir ligde altini ustunu dagitir.

Bende tam bunu anlatmak istemiştim renkdaş.:yup: Bravo iyi analiz etmişsin Baptistayı:tiphat:

İyi forvet olsaydı 34 milyona aldıkları oyuncuyu 9 milyona satmazdı Real'liler.. Bir sezonda attığı gol sayısı en fazla 9 olan bir forvet yetersizdir..

Baros Galatasaraya gelmeden önce her sezon 30 golmü atiyodu?

Demekki Barosda Yetersiz sana göre...?!

Bence Baptista Bomba olurda,gereksiz olur,onun yerine bir stoper,sagbek veya Diarrayi alsak daha iyi olur.

Ha tabi alirlarsa gine ucarim sevincten o ayri!:D

Üst Alt