Julio Regufe Alves İstanbul'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Julio Regufe Alves İstanbul'da

Sakatlıklar nedeniyle yeni sezon öncesinde zor günler geçiren Beşiktaş, transfer çalışmalarına hız verdi. Siyah beyazlılar, Julio Regufe Alves'in transferi için Atletico Madrid'le görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

alves3_096HU.jpg

Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle yeni sezon öncesinde zor günler geçiren Beşiktaş, transfer çalışmalarına hız verdi.

Beşiktaş, Julio Regufe Alves'in transferi için Atletico Madrid'le görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Siyah beyazlı kulüp tarafından KAP'a yapılan açıklamada, "Julio Regufe Alves'in transferine ilişkin olarak, Alves ve kulübü Atletico Madrid ile görüşmelere başlanmıştır" denildi.

Atletico Madrid'in B takımında forma giyen 20 yaşındaki genç oyuncu, orta sahada görev yapıyor. Genç oyuncu geçtiğimiz sezon Portekiz takımlarından Ribeirao'da kiralık olarak top koşturdu.

NtvSpor

Cevap: Beşiktaş, Julio Regufe Alves için görüşmelere başladı

Bruno Alves'in kardeşiymiş. Beşiktaş ilginç işler yapıyor..

Figer aut Mendes in

Figer (Brezilyalılar)

Mendes(Portekizliler)

Portekizlilere fena kafayı takdılar.

google da arattım zor buldum.transfermarkta bile acık bilgisi yok adamın

Portekizliyse sorun yok beyler.Süper transfer,çünki Portekizli. :asd:

beyler adamın youtube de videosu yok demekki kötü oyuncu :D

Ben utanirdim sahsen. Yakinda Portekiz´in cöpcüsünü de alir bunlar. Yeter ki Portekizli olsun. Atletico B Takimindan oyuncu alsan ne olur almasan ne olur? Rezillik

Ne kadar saçma bir transfer politikası

Doğru düzgün maç oynamayan bir bebe'yi aldın sakatlandı. Şimdide ondan daha tecrübesiz başka bir bebe alıyorsun :)

Kesin o nöbetçi TD istemiştir :) Carvaaaaal

artık inanıyorum demir kafayı portekizli inşaatçılar ......... :)

Bence bjk inanılmaz mantıklı işler yapıyor.

Bu adam bruno alves'in kardeşiymiş düşünebiliyomusunuz.

Önce higuain abisinden sükse yaptılar şimdi bundan harika yaa cok yaratıcı ayakta alkıslıyorum.

Böylelikle kardes higuain ve abi bruno alves'inde gelme ihtimalini artırıyorlar gercekten inanılmaz. bravo besiktas bir dünya markası beko ile

Üst Alt