Junior Tavares Transferi Son Aşamada İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
120120181212481397178_2.jpg

Galatasaray, Claudio Taffarel’in önerdiği Brezilyalı sol bek Junior Tavares’i 1 yıllığına kiralıyor.

Galatasaray’da sol bek bilmecesi son buluyor. Sarı-Kırmızılı takıma geri dönen kaleci antrenörü Claudio Taffarel, Brezilya’nın yükselen yıldızları arasında gösterilen Junior Tavares’i Galatasaray’a önerdi. Fatih Terim’in onay verdiği Brezilyalı yıldızla görüşmeler başladı. Taffarel’in bu transferde önemli bir rol oynadığı öğrenildi.

1 YILLIK KİRALIK VE OPSİYON...

Galatasaray ilk planda Tavares’i 1 yıllığına kiralayacak. 21 yaşındaki sol bekin satın alma opsiyonu da Galatasaray’da olacak. Brezilya’da liglerin sona ermesi ve transfer döneminin 2 Nisan tarihine kadar devam etmesi, Galatasaray’ın bu transferde zaman açısından elini güçlendiren en önemli faktör.

Geçtiğimiz sezon Sao Paulo formasıyla toplamda 45 maça çıkan Junior Tavares, bu karşılaşmalarda 3 asistlik performans sergiledi.

Ahmet Turna - Özel Haber (Akşam)

Son düzenleme:
Tavares keşke düşünülse diyen kimdi ?

Ardından hemen bu haber geldi :D

Olm burayı okuyup niye haber yapıyorsunuz az maaşınızı hakedin be !

Bu adamı çok önerdim ama allah var tek bir maçını dahi izlemedim.2-3 tane videosunu izledim ve çoğunlukla hücum ataklarını çekmişler.Topla gidişi Adrriano'yu anımsattı.

Üst Alt