Jupp Heynckes Veliahtını Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jupp Heynckes Veliahtını Açıkladı

Oyuncular ile sorun yasamadigi dogru degil.
Özellikle Nuri Sahin ile ilgili yasanan bir olay var idi ve o olayda oyuncular Nuri Sahini destekleyip acik bir sekilde Tucheli elestirdiler.
Yine Reus, Schmelzer ve kaptanlik mevzusu, burada bile Reus ve Schmelzer Tuchelin davranislarini anlamadilar.

O kadar problemi herkes yasiyor, Guardiola da, Mourinho da, Ancelotti de.. Normal onlar. Tuchel'in Nuri'yi neden kestigi belli, Weigl gibi oyun kuramadigi icin kesmistir.

Bayern'in basinda o tarz fazla sorun yasamaz heralde, nereye gittigini biliyor, oyuncular da onu taniyor.

Son düzenleme:
O kadar problemi herkes yasiyor, Guardiola da, Mourinho da, Ancelotti de.. Normal onlar. Tuchel'in Nuri'yi neden kestigi belli, Weigl gibi oyun kuramadigi icin kesmistir.

Bayern'in basinda o tarz fazla sorun yasamaz heralde, nereye gittigini biliyor, oyuncular da onu taniyor.
Alman basininin yalancisiyim, bu sorunlarin toplaminda olusan sorun Tuchel ile oyuncular arasinda ki bagin koptugu yönünde.

Veliaht muhabbeti olduğunda aklıma her zaman Fatih Terim'in yanında çalışan yardımcılardan neden kendini yetiştiren vizyonlu biri yetişmedi sorusu geliyor şöyle genç ve işi bilen önümüzdeki on sene bizi götürecek kendi camiamızın adamı yetişse hiç de fena olmazdı...

Benim anlamadigim Bayern neden hic Klinsmanni düsünmedi.
Alman Milli takiminin basinda fena isler yapmadi, keza yine Amerika Milli takimina en son dünya kupasinda iyi top oynatiyor idi.
Bundan bagimsiz ben Bayern Mühih´ in er ya da gec Klopp´a sulanacagini düsünüyorum.

nasil klinsmanni hic düsünmedi ?
sakami bu ?
2008 sezonu sonrasi nereden kovulmustu? 1 sezonluk maceradan sonra yani.

Üst Alt