Jürgen Klopp: "Beni sadece Tanrı yargılar" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, hakkında yapılan 'kupa alamıyor' eleştirilerine cevap verdi.

skysports-jurgen-klopp-klopp_4282967.jpg

Liverpool'un Alman teknik direktörü Jürgen Klopp, İngiliz Guardian gazetesine konuştu ve hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi.

Kendisi hakkında yapılan 'kupa kazanamıyor' eleştirileri hakkında konuşan Klopp, ''Bu eleştirileri o kadar önemsemiyorum ki hayal bile edemezsiniz. Benim işim en iyi şekilde takımıma yardımcı olabilmek. 50 yıl boyunca hatırlanmak gibi bir gayem yok. İnsanların beni yargılaması umurumda değil. Beni sadece Tanrı yargılayabilir. İnsanların söyledikleriyle pek ilgilenmiyorum.'' dedi.

''BAYERN'İ ELEMEK SÜRPRİZ DEĞİLDİ''

Bayern Münih'i eleyip Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale yükselmelerini değerlendiren Jürgen Klopp, ''Bayern maçından sonra soyunma odasında çocukların sevincini görünce çok mutlu oldum. Bizim için önemli bir adım oldu. Bayern'i elememiz benim için sürpriz olmadı.'' sözlerini kullandı.

Kralspor

Lig sampiyonlugunu kazanirsa elestiriler haksiz olur

Ama sampiyonluk tabiki önemli,bir dönem senol günes te güzel futbol oynatiyordu kupasi yoktu mesela

herif geldiğinden beri liverpoolu her kulvarda ve futbolun tüm saha içi istatistiklerinden çıkışa geçirdi günden güne

klopp 'a laf etmek hıyarlık olacaktır

Iyi hoca ama feci aglak oyle bir agliyor ki rahatca antipatiklesiyor

Yok ruzgar boyle esti yok hakem soyle goldu bilmem ne

West Ham'dan hakem katliamiyla puan aldiginda bile agladi

Liverpool taraftari ise bjkli gibi senelerdir neredeydiniz ula simdi palazlandilar

Üst Alt