Jürgen Klopp'un Roma Şaşkınlığı: "Bunun bir şaka olduğunu düşündüm" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Jürgen Klopp'un Roma Şaşkınlığı: "Bunun bir şaka olduğunu düşündüm"

juergen-klopp-214__v-gseapremiumxl.jpg

Liverpool Menajeri Jürgen Klopp, Roma'nın Barcelona'yı elemesinden sonra şaşkınlığını gizlemedi.​
Şampiyonlar Ligi'nde 4-1'in rövanşında Barcelona'yı 3-0 mağlup ederek mucizevi bir geri dönüşe imza atan Roma, yarı finale adını yazdırdı. Cengiz Ünder'in son dakikalarda köşe vuruşundan yaptığı asist, İtalyan ekibinin turu geçmesinde büyük katkı sağladı.​
Bir başka yarı finalist Liverpool'da teknik adam Jürgen Klopp, Roma'nın yarı finale kalmasını değerlendirdi.​
Manchester City'yi ilk maçta 3-0, deplasmanda da 2-1'lik skorlarla devirerek Liverpool'u yarı finale taşıyan Jürgen Klopp, karşılaşmanın ardından Roma ile ilgili şaşkınlığını dile getirdi.​
''Merdivenlerden yukarı çıktı ve birileri bana Roma'nın tur atladığını söyledi'' diyen Klopp, sözlerine şöyle devam etti; ''Roma'ya büyük bir saygı duyuyorum. Onlar harika bir takım. Bunun mümkün olduğunu biliyordum ama bunu beklemiyordum. İlk duyduğumda şaka olduğunu düşündüm''​

Üst Alt