Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !


f7586gol9.jpg
Felipe Melo'nun Galatasaray'da gösterdiği performans, Çizme ekibinde büyük şaşkınlık yarattı.

Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !bu adami birakmiycaklar diye cok korkuyorum, bizim yonetim ise almiyacak diye..
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !la yörü git...juve şaşırıp Melo'ya sulanmasında, kıymetini bilselermiş zamanında...
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Melosuz bir Galatasaray ruhsuz bir aslana benzer. Bu sezon bize biz olduğumuzu hatırlatan en önemli futbolculardan biri. Umarım kalacak Reis.
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Sözleşmede şu paraya alınır maddesi varsa parayı verdiğin an oyuncuyu vermek zorundalar.Konuya gelecek olursak,çok isterlerse küçük Melo'yu verebiliriz.
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !13 milyonu verdinmi seve seve satmak zorundalar ama pazarlık edip daha düşük bir fiyata alınmalı .
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Habere bak la!Melo bu sene İtalya'da oynamamasına rağmen herifler gitti yine adamı "Altın Bidona" aday gösterdi. Melo'nun performansı şaşkınlık yaratmışmış breh.. breh!Tahir Kum'un sporx dolaylı webaslan'da başka haber çıkmazdı zaten.
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Umarım altın bidon seçilir hatta mümkünse gümüş teneke filanda olur. Bunlar bizim lehimize gelişmeler. Hem Juveye hem Meloya baskı yapan durumlar.Habere bak la!Melo bu sene İtalya'da oynamamasına rağmen herifler gitti yine adamı "Altın Bidona" aday gösterdi. Melo'nun performansı şaşkınlık yaratmışmış breh.. breh!
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Umarım altın bidon seçilir hatta mümkünse gümüş teneke filanda olur. Bunlar bizim lehimize gelişmeler. Hem Juveye hem Meloya baskı yapan durumlar.Ben zaten Melo'nun Juve'ye geri dönmek isteyeceğini sanmam. Bizimkiler şimdiden para biriktirmeye başlasalar iyi olur. :D
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Öte yandan fenerbahçe kendilerine gol atan küçük melo,yu ara transfer döneminde kadrosuna katabilmek için kolları sıvadı:D:lol:
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Dün gelmiş gibisin doymadık sana ne olur Melo bir yıl daha kal.:D
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !İnsallah 2 sene sonra gitmezsinde,eger gidicen diyelim,giderken bari kücük Melo yu bırakta,biz Fener maclarında idare ederiz onla,:DSahada varlıgı bile yeter:lol:Volkiş düşünsün gerisini:D
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !13 milyon kesinlikle verilmez,zaten 28 yaşını geçmiş 2 senelik alacağını bo0nservis olarak verip alma hakkımızı kullanmak çok daha mantıklı.
 
Cevap: Juve Melo’yu, Melo Galatasaray’ı İstiyor !Opsiyon denmiş ama, o opsiyona göre 13 milyon €'yu peşin olarak verirsen alırsın. Galatasaray yıllardır peşin para ödeyip futbolcu almıyor. Sponsor gelirlerini de peşin almıyor. Kulübün kasasından bir anda 13 milyon çıkarmak zor. Juve isterse malesef geri gider. Ama Melo ısrarcı olursa Juve bize satar.
 
Üst Alt