Juventus, Harry Kane Transferinde Gözünü Karattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
nintchdbpict000343764000-e1501959561543.jpg

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Tottenham ile karşılaşacak olan Juventus, rakibinin golcü oyuncusu Harry Kane'i transfer etmek için gözünü kararttı.

Tottenham Hotspur'un yıldız golcüsü Harry Kane için transfer iddiaları devam ediyor. Adı sık sık Real Madrid ile anılan golcü oyuncu için, sıradaki iddia ise Juventus için geldi.

Don Balón'un haberine göre İtalyan şampiyonu, Kane için tam 250 milyon euro ödemeye hazır.

Bu hafta içinde Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Tottenham ile karşılaşacak olan Juventus, Harry Kane'i, Paulo Dybala'nın yeni partneri olarak düşünüyor.

Goal

nintchdbpict000343764000-e1501959561543.jpg

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Tottenham ile karşılaşacak olan Juventus, rakibinin golcü oyuncusu Harry Kane'i transfer etmek için gözünü kararttı.

Tottenham Hotspur'un yıldız golcüsü Harry Kane için transfer iddiaları devam ediyor. Adı sık sık Real Madrid ile anılan golcü oyuncu için, sıradaki iddia ise Juventus için geldi.

Don Balón'un haberine göre İtalyan şampiyonu, Kane için tam 250 milyon euro[/B] ödemeye hazır.

Bu hafta içinde Şampiyonlar Ligi son 16 turunda Tottenham ile karşılaşacak olan Juventus, Harry Kane'i, Paulo Dybala'nın yeni partneri olarak düşünüyor.

Goal

images

Higuain'e 90 vermiş adam bunlar ve devamlı kâr elde ediyorlar 24 yaşındaki Kane için bunu gözden çıkarmaları normal yani.

Renktaşım yanlış yaptıkları nokta şu ki Kane e 250 verirsin verirsin de artık piyasanın içinde ettiler. Tıpkı şikecilerin ozana alpere topuza verdiği paralar sonucu TC de oyuncu alınamaması gibi.

Renktaşım yanlış yaptıkları nokta şu ki Kane e 250 verirsin verirsin de artık piyasanın içinde ettiler. Tıpkı şikecilerin ozana alpere topuza verdiği paralar sonucu TC de oyuncu alınamaması gibi.

Dediğin gibi piyasa bu.Kane çılgın atıyor 2 sezondur bu fiyatı 1)Messi(Barça'dan ayrılmaz) 2)Kane hakediyor şu ortamda bana göre.

Harry Kane'in böyle bir aptallık yapacağını sanmıyorum... Serie A ne Allah aşkına gidiyorsa ya Real ya da Premier ligden bir takıma gitsin.. Premier ligde dünya starı olmuş kariyerinin en parlak döneminde İtalyaya giden bir oyuncu hatırlamıyorum..Üstelik İtalya eski İtalyanın çok çok uzağında

Fotospor: asamoah ın alternatifi olarak düşünülen Kane torino ekibine imza atar atmaz asamoah uçağa binecek. Kane 23.5 yaşında hızlı atletik ve siyahi bir sol bek, defans yönü kuvvetli.

Arkadaş bu Kane bizim Florya ve Riva dan daha değerli artık Avrupa yla baş edemeyiz.

Tahir bey merhaba,

Forumda Binbir hayaller ile takılan genç arkadaşlarımız var. Yazmış olduğunuz post çok realist bir yaklaşım olduğu için bu arkadaşların hayallerini kırabilir.

Lütfen insanları heyecanlandıracak ve mutlu edecek açıklamalar yapınız. Biz zaten meteliğe kurşun atıyoruz ve zaten fakiriz ama bari hayallerimizi elimizden almayınız.

Yazdıklarımı dikkate alarak ve hatta ilgili mesajınız, düzeltilmesi için yöneticileri ile irtibata geçerseniz bizler çok mutlu edersiniz.

Beni anlayacağınızı düşünerek, nazikçe bu mesajı buraya bırakıyorum. :hat:

Tahir bey merhaba,

Forumda Binbir hayaller ile takılan genç arkadaşlarımız var. Yazmış olduğunuz post çok realist bir yaklaşım olduğu için bu arkadaşların hayallerini kırabilir.

Lütfen insanları heyecanlandıracak ve mutlu edecek açıklamalar yapınız. Biz zaten meteliğe kurşun atıyoruz ve zaten fakiriz ama bari hayallerimizi elimizden almayınız.

Yazdıklarımı dikkate alarak ve hatta ilgili mesajınız, düzeltilmesi için yöneticileri ile irtibata geçerseniz bizler çok mutlu edersiniz.

images

Tahir bey merhaba,

Eskiden böyle dudak uçuklatan paralar yoktu şimdiyse sıradan İngiliz takımları gelip en iyi oyuncumuzun kafasını karıştırıp alıyorlar. Lig maçları tatmin edici değil Galatasaray Avrupa takımlarını alt edince gururlanıyoruz mali durumlar çözülmezse futbola ilgi çok düşer.

İtalya'da bacağı eline verirler. Kane için en ideal ligler Almanya ve İspanya olur. İkisininde savunmaları İtalya'ya göre nispeten daha yumuşak kalır.Bence Real en iyi seçenek olur.

Üst Alt