Juventus'tan Ücretsiz Olarak Dövme Hizmeti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juventus'tan Ücretsiz Olarak Dövme Hizmeti

nuevo-escudo-Juve_OLEIMA20170117_0114_29.jpg

Juventus farklı tepkilere yol açan logo değişimi sonrası ilginç bir yola başvurdu.

Kulüp yaptığı sosyal medya araştırması sonrası, eski logosunu vücuduna dövme yaptıran taraftarları olduğunu gördü ve mağduriyetlerini gidermek adına kampanya başlattı.

Juventus, vücudunda eski logoyu dövme olarak taşıyan taraftarlarına ücretsiz olarak dövme hizmeti sunmaya başladı.

Kampanya, Kevin Prota adındaki taraftara yapılan yeni logolu dövme ile başladı.

Şu ana dek Prota ile beraber üç taraftara dövme hizmeti sunan Juventus kulübü, bu konudan mağdur olan tüm kişilerle ilgileneceğini belirtti.

Juventus'tan dev hizmet - tr.beinsports.com

yeni logoyu tasarlayanı ıslak odunla dövmek lazım.

Gayet güzel ve akıllı bir "minimalist" logo.

"İskandinav Minimalizm" diye adlandırdığımız dizayn ve tasarım konsepti... Bu aralar çok moda.

Görsellik, Felsefe ve modern işletme konsepti kapsamında bir yol almış Juventus.

Dizaynı beğenmeye mecbur değil kimse elbette, lakin dizaynın arkasında düşünülmüş konsepti ve felsefesini anlamadan yorum atmak yanlış.

Sade ama basit olmayan, yalın ama yavan olmayan bir güzellik anlayışıdır. (Hegel)

Fakirlik, yoksunluk, eksiklik değildir minimalizm; aksine bilinçli bir tercihtir; zor olanı seçmektir, azla çok yapmaktır. (Ludwig Mies van der Rohe)

Akla, hem de saf akla hitabeden sadece saf akıl ile haz alınan bir güzelliktir minimalizm. (Kant)

Son düzenleme:
Gayet güzel ve akıllı bir "minimalist" logo.

"İskandinav Minimalizm" diye adlandırdığımız dizayn ve tasarım konsepti... Bu aralar çok moda.

Görsellik, Felsefe ve modern işletme konsepti kapsamında bir yol almış Juventus.

Dizaynı beğenmeye mecbur değil kimse elbette, lakin dizaynın arkasında düşünülmüş konsepti ve felsefesini anlamadan yorum atmak yanlış.

Sade ama basit olmayan, yalın ama yavan olmayan bir güzellik anlayışıdır. (Hegel)

Fakirlik, yoksunluk, eksiklik değildir minimalizm; aksine bilinçli bir tercihtir; zor olanı seçmektir, azla çok yapmaktır. (Ludwig Mies van der Rohe)

Akla, hem de saf akla hitabeden sadece saf akıl ile haz alınan bir güzelliktir minimalizm. (Kant)

altında
derin bir anlam yatabilir ama kaç jenerasyon boyunca kalıcı olmuş bir logonun bu denli değiştirilmesi bence abesle iştigal.Zaten amaç daha çok maliyet kaynaklıydı yanılmıyorsam biraz da uzak doğu piyasasına yönelik.

Ben Galatasaray logosunun bu denli değişmesi istemezdim ne olursa olsun.

altında
derin bir anlam yatabilir ama kaç jenerasyon boyunca kalıcı olmuş bir logonun bu denli değiştirilmesi bence abesle iştigal.Zaten amaç daha çok maliyet kaynaklıydı yanılmıyorsam biraz da uzak doğu piyasasına yönelik.

Ben Galatasaray logosunun bu denli değişmesi istemezdim ne olursa olsun.

91b7d547661459.5880e8c88ac79.jpg

En azından şu amatör işte bile şekil şukul var.

Üst Alt