Juventus'un Şike Olayı Ne Durumda? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Juventus'un Şike Olayı Ne Durumda?

Devamlı kapıştığım bir kuş var, ikide bir Juventus şike yapmamış, haklı bulundu, şimdi hakarını arıyorlar falan deyip duruyor.

Ben pek ciddiye almadım tabi genelde saçmaladıkları için ama bunu öğrenmek istiyorum. Bilen var mı?

Cevap: Juventus'un Şike Olayı Ne Durumda?

Adamların şike yaptığını bizzat kendi başkanları itiraf etti.

Adamların şike yaptığını bizzat kendi başkanları itiraf etti.

Emin misiniz ? Ben de konuyu açan arkadaşın duyduğuna benzer bir haber görmüştüm .Fenerbahçe hatta bu olayı emsal gösterip CAS'a dava açtı diye biliyorum.Yani Juventus'un tazminata hak kazanmak üzere olduğuna dair bir haber yada kullanıcı yorumu ( tam olarak hatırlamıyorum) okumuştum.

bunlarda itirfa var, bence juventus "aklanmaz".

Juventus bu olaylardan aklandı renktaş.Şu anda tazminat davalarını açıyor.Moggi tüm davalardan beraat etti şikeyle ilgili.Sadece menajerlik şirketi kurup usulsüz transfer yapmaktan yargılanıyor şu anda.

Juventus bu olaylardan aklandı renktaş.Şu anda tazminat davalarını açıyor.Moggi tüm davalardan beraat etti şikeyle ilgili.Sadece menajerlik şirketi kurup usulsüz transfer yapmaktan yargılanıyor şu anda.

Fark etmez.Juventusun başkanı sadece hakem atamalarına karıştığı için yargılandı.Aziz Yıldırımın yargılanmadığı suç yok.

Fark etmez.Juventusun başkanı sadece hakem atamalarına karıştığı için yargılandı.Aziz Yıldırımın yargılanmadığı suç yok.

O olayla bu olayı karşılaştırmak doğru olmaz.O olayda yapılan suçlamalar çok komik.Juventus a büyük oyun oynanmış.Mesela A ya sarı kart gösterip Juventus maçında oynamaması için hakem ayarlamış diyorlar fakat sonradan anlaşılıyor mesela o adam o maçta kart görmemiş.Böyle suçlamalar var.Morattinin komplo kurduğu iddiaları hala daha gündemde.Mesela o olaydan sonra geçici olarak bi Başkan getiriliyor ve o adam maddeyi sertleştirip küme düşürtüyor.Ardından Morattinin telefon şirketine CEO oluyor falan.Bu olayda ise savcının mantıklı yaptığı bir soruşturma var.Federasyon Başkanı Fenerli daha ne olsun...

Juventus aklanmadı. İnter 'in de yapmış olabileceği konuşuldu.*

İnterinde yapmış olabileceği iddiaları aslında doğru değil.Aslında konuşmaların hiçbiri suç değil.Fakat dediğim gibi madde eklenerek Hakem Kurulu Başkanıyla konuşmak bile ceza yapılıyor.Savcı sadece Juventusla ilgili konuşmaları soruşturmaya koyuyor.Fakat bugünlerde anlaşılıyor ki İnter Başkanı da aynı tür konuşmalar yapmış.Bence bu tüm konuşmalar suç sayılamaz.Savcıya bu durum hakim tarafından sorulduğunda suç olabileceğini düşünmemiştim diye komik bir savunma yapıyor.Ama aynı durum Juve için suç oluyor.

:D Juventusun ahı gitmis vahı kalmıs keske eski nedvedli juventus olsa bizde keyif alırız izlemekten :D Ama ne yazıkki sikeden sonra beli dogrulmadı dogrulmayacak gibi gozukuyor

Bu sene şampiyonuz inşallah.İnter zaten koptu baştan.Milanı da alt ettik mi tamamdır.Zaten yavaş yavaş taşlar yerine oturmaya başladı İtalya da.

Bu sene şampiyonuz inşallah.İnter zaten koptu baştan.Milanı da alt ettik mi tamamdır.Zaten yavaş yavaş taşlar yerine oturmaya başladı İtalya da.

bende 1 milanlı olarak konusayım o zaman :D zlatan robinho pato cassano hucum hattı milanda oldugu srece juventus yakalayamaz milanı

Üst Alt